O teambuildingových akcích Catalyst Header Image

Excelence není výsledkem práce jednoho člověka – na tu potřebujete celý tým. Skutečně dobrý tým! Stejně jako týmy, které vám pomáháme budovat.

O naší společnosti

Naši zkušení profesionálové navrhují a realizují inspirativní a náročné teambuildingové akce přímo na míru vašim potřebám. Jsme hrdí na to, že vám dokážeme originálním a osvědčeným způsobem a s ohromným nasazením pomoci realizovat trvalé organizační změny. Mezi konkurencí vynikáme tím, že neustále vyhledáváme nové koncepty a přístupy.  Pro jsme začali poskytovat na teambuildingové produkty pod značkou Catalyst výhradní licence.

Proč Catalyst?

Společnost Catalyst Global je všeobecně známá jako světový lídr v inovativních teambuildingových aktivitách se zastoupením ve více než 40 regionech po celém světě.  Neustále totiž vytváří a rozvíjí nové koncepty teambuildingu a motivačních programů. Společnost Catalyst Global je hrdá na svůj důraz na detail, vysokou úroveň poskytovaných služeb, rozsáhlé zkušenosti a široké portfolio hotových programů i programů na míru. Díky celosvětové síti více než 40 nejlepších teambuildingových společností můžeme nabídnout teambuildingové programy kdekoli na světě, a to ve stále stejné vysoké kvalitě.

Spolupráce s vámi

Jsme přesvědčeni, že základem výkonného týmu je dobré vedení, komunikace, týmový spolupráce a konstruktivní zpětná vazba. Ve spolupráci s vámi sestavíme teambuildingový program přesně podle vašich potřeb.  Náš tým má širokou škálu znalostí, dovedností a zkušeností. Naším cílem je dosáhnout toho, aby každý jednotlivec ve vašem týmu cítil možnost se zapojit a dosáhnout tak větších úspěchů.  Proto zaručujeme, že zážitkový program pro váš tým bude zábavný, motivující a konstruktivní a že přinese trvalé plody.  

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak ve spolupráci s vámi vytváříme řešení přesně podle vašich potřeb, obraťte se na nás.