Asia Ability Header Image

Key Details

Region
Singapur, Malajsie, Thajsko, Vietnam
Key contacts
David Powell, David Fotheringham, Audrey Jinivon
Website
www.asiaability.com
Catalyst Website
www.catalystteambuilding.my

Firma Asia Ability je jedním ze dvou partnerů, kteří mají oficiální licenci pro poskytování teambuildingových programů Catalyst v jihovýchodní Asii. Pravidelně pořádá kreativní teambuildingové akce v Malajsii, Singapuru, Thajsku, Indonésii a Vietnamu a na Filipínách.

Společnost Asia Ability má hluboké porozumění a rozsáhlé zkušenosti s působením v celé jihovýchodní Asii, kde pravidelně spolupracuje s hotely a rezorty na pořádání programů – ať už vnitřních, v konferenčních prostorách, nebo venkovních na pozemcích rezortů, na plážích nebo na odlehlých ostrovech, v džungli nebo dokonce v ulicích měst!

Za úspěch při vytváření neuvěřitelně efektivních rozvojových programů ve všech oblastech podnikání vděčíme našemu týmu vysoce motivovaných a talentovaných konzultantů, školitelů, moderátorů, vedoucích programů, průvodců a externistů. K tomu všemu přidejte veškerou potřebnou logistiku a zabezpečení.

Členy našeho mezinárodního týmu jsou vysoce profesionální, zkušení a kvalifikovaní firemní školitelé a vedoucí programů, kteří jsou energičtí, strhující, komunikativní a zábavní.
navštivte web www.catalystteambuilding.asia, kde se dozvíte více.