Challenge Group Header Image

Key Details

Region
Izrael
Key contacts
Assaf & Liron Yacoby
Website
www.clg.co.il
Catalyst Website
www.catalystteambuilding.il

Challenge Group je izraelská společnost zajišťující komplexní služby v oboru teambuildingu a tréninku. Její centrála sídlí výhodně v Tel Avivu, takže může působit a nabízet teambuildingové aktivity po celém Izraeli.

Společnost Challenge Group si zakládá na to, že dokáže nabízet špičkové teambuildingové programy přesně požadavků svých zákazníků. Její profesionální a motivovaní pracovníci jsou pravými odborníky na pořádání zábavných a výjimečných teambuildingových programů v inovativních a kreativních formách, jejichž klíčovou ingrediencí je smích a zábava.

Společnost vznikla před 10 lety jako firma poskytující outdoorová školení a od té doby si v Izraeli vydobyla uznání jako pořadatel velkých firemních akcí pro více než 5000 účastníků! Díky svému zázemí v oblasti obchodního poradenství také dokáže vytvářet efektivní tréninková a teambuildingová řešení pro malé i velké skupiny lidí, které zákazníkovi přinesou trvalou změnu.

Společnost Challenge Group nabízí v Izraeli úctyhodné portfolio profesionálně navržených teambuildingových programů Catalyst. A jako součást sítě Catalyst také může garantovat kvalitu, rozsáhlé zkušenosti, osvědčené know-how a vysokou úroveň společnosti Catalyst Global.

Až budete pořádat svoji příští akci v Izraeli, ať už velkou nebo malou, firma Challenge Group má pro vás odpověď. Kontaktujte společnost Challenge Group ještě dnes.