Key Details

Region
Kanada
Key contacts
Alex pett
Website
www.eventology.ca
Catalyst Website
www.catalystteambuilding.ca

Eventology je exkluzivním partnerem společnosti Catalyst v Kanadě. Z naší centrály ve Vancouveru v Britské Kolumbii zajišťujeme po celé Kanadě kreativní, motivační a vzdělávací teambuildingové akce, které tato země dosud neviděla. Příkladem je program GoTeam, týmová honba za pokladem s použitím chytrých telefonů a tabletů, kterou lze uspořádat kdekoli na kanadském venkově nebo v kterémkoli městě.

Specializujeme se na to, abychom týmům ukazovali jejich skutečný potenciál, a děláme to prostřednictvím cvičení a soutěžních či seznamovacích programů. Dále pomáháme svým klientům rozvíjet jejich značku a firemní identitu, kterou pak mohou komunikovat po celé zemi formou konferencí a prezentací produktů v hlavních střediscích obchodu, jako je Toronto, Ottawa, Montreal nebo Calgary.

Komunikace, motivace a týmová spolupráce – to jsou základy úspěchu týmu, které nám opakovaně pomáhají překonat očekávání našich zákazníků. Po 15 letech zkušeností v oboru označujeme sami sebe hrdým slovem „eventologové“.

Navštivte web www.eventology.ca a přečtěte si více!