Universum Header Image

Key Details

Region
Rumunsko
Key contacts
Cristian Hossu
Website
www.universum.ro
Catalyst Website
www.catalystteambuilding.ro

Společnost Universum Events je držitelem výhradní licence společnosti Catalyst pro Rumunsko. Její strategická poloha jí umožňuje pořádat teambuildingové akce i v Moldavsku a Srbsku.

Díky silnému zázemí jejích zakládajících členů, kteří mají více než 10leté zkušenosti v pořádání rozsáhlých akcí, může o sobě společnost Universum říci, že pracuje s konceptem „architektury společenských akcí“.

Při svojí práci vycházíme z fantastické směsi skvělých lidí a výborných nápadů. Na našich projektech se setkávají experti z nejrůznějších oborů od různých trenérů, přes kreativní komunikátory, špičkové moderátory, vizuální umělce, designéry, muzikanty, digitální průkopníky až po kouzelníky – řekněte, co chcete, a budete to mít!

Svoje teambuildingové aktivity navrhujeme vždy s ohledem na vaše cíle a dbáme na to, aby vždy existovala červená nit propojující daný kontext, lidi a konečný výsledek. Nabízíme komplexní zážitek, v němž se zábava, učení, adrenalin a spousta energie slévá do nezapomenutelné směsi.

Náš bezkonkurenční důraz na vaše potřeby, naše kreativní síla a neutuchající energie je vám k dispozici. Nechte si v záloze 5 % pochybností, jestli to dokážeme, a my vás překvapíme kreativním a přitom ekonomicky dostupným konceptem přesně podle vašich potřeb.

Neváhejte nás kontaktovat a ptejte se na nápady a inspiraci pro vaši příští teambuildingovou nebo společenskou akci: contact@universum.ro