Orangeworks Header Image

Key Details

Region
Irsko
Key contacts
David Bassett, Oran Masterson, Will Powderly
Website
www.orangeworks.ie
Catalyst Website
www.catalystteambuilding.ie

teambuilding.ie je přední irská teambuildingová společnost, která nabízí teambuildingové aktivity, obchodní hry a konferenční programy Catalyst po celém Irsku.

Firma má centrálu v Hong Kongu a další pobočky v Kau-Lungu, Macau a dalších destinacích v Asii

Hong Kong je fantastická destinace pro uspořádání konference, která nabízí nespočet vhodných lokalit pro teambuildingové aktivity a firemní školení.
Zajistíme pro vás teambuildingové hry nebo doprovodné konferenční programy nebo s námi můžete vyrazit ven prozkoumat, co všechno může Hong Kong nabídnout.
Hong Kong je znám jako místo, kde se potkává Východ se Západem. Čínské kořeny a britské vlivy se zde slily v unikátní charakteristickou směs. Najdete tu pokrokovou, moderní a multikulturní společnost, která ale neopustila čínské tradice.
Hong Kong nabízí bezpočet fascinujících atrakcí, jako je The Peak, Viktoriin přístav nebo Velký Buddha. Zažijte ten kontrast mezi úchvatným městským panoramatem, starobylými památkami a nádhernou přírodou.

Blízké Macau také nabízí skvělé konferenční rezorty, které jsou ideální pro vaši příští konferenci.

Šanghaj je hlavním městem obchodu v Číně a zároveň jejím nejvlivnějším ekonomickým, finančním, mezinárodním, kulturním, vědeckým a technologickým centrem. Delegáti na konferenci pocítí pulzující rozvoj moderní Číny, který jako by byl pozadím unikátního zážitku z konference nebo teambuildingové akce.

Šanghajský přístav má příhodnou polohu ve střední části čínského pobřeží, díky které se stal jedním z největších přístavů světa; není lepšího místa pro simulaci obchodních situací s cílem zlepšit návratnost investic – stačí pohled z okna a vidíte to všude kolem sebe.

Ať pobudete v Šanghaji jakkoli dlouho, budou vaše dny nabité; a když k tomu přidáte honbu za pokladem se společností Catalyst Asia, provedeme vás po celém městě.

Společnost Team Building Asia umí řešit problémy mezikulturních, mezinárodních i virtuálních týmů i oblast vedení lidí a vůbec všechny mezilidské problémy, kterým rostoucí tým v Asii může čelit.

Chcete-li se dozvědět více, navštivte naše webové stránky:

Hong Kong www.catalystteambuilding.hk

Šanghajwww.catalystteambuilding.sh.cn