19. ledna 2012

Spojili jsme síly se společností Acewood, která se specializuje na trénink „soft“ dovedností a která je nyní držitelem oficiální licence pro poskytování teambuildingových aktivit Catalyst ve městech Peking, Čcheng-tu a Čchung-čching.

S obrovskou radostí vítáme společnost Acewood v teambuildingové komunitě Catalyst. Čína je velmi významným trhem pro naši další globální expanzi a díky zastoupení ve městech Pekingu, Čcheng-tu a Čchung-čching a partnerství s firmou Team Building Asia v Šanghaji se firma Catalyst stala předním dodavatelem teambuildingových akcí v této zemi. Díky již zavedené síti asijských teambuildingových firem se solidním zázemí může naše nová pobočka v Pekingu nabízet svým klientům konzistentní kvalitu služeb s ekonomickou úsporou a menší uhlíkovou stopou.

„Společnost Acewood se zabývá především nácvikem komunikace – až už jde o mediální školení, prezentační dovednosti, rychlé myšlení v praxi, mluvený projev, schopnost naslouchání, mezikulturní komunikace a nácvik dalších „soft“ dovedností. Teambuildingové produkty Catalyst jsou ideálním doplňkem našeho dosavadních portfolia a umožňují nám rychle nabídnout širokou paletu dynamických teambuildingových činností.

Společnost Catalyst pro nás byla atraktivní, protože má konzistentní program vývoje nových produktů v kombinaci s tréninkovými programy, jenž nám umožňuje rychle začít nabízet jejich aktivity. Čínský trh s teambuildingovými aktivitami je zatím v plenkách a díky spojení se společností Catalyst můžeme upevnit svoji pevnou pozici v čele.“

Linda Lee vysvětluje, proč je společnost Catalyst pro Acewood tak důležitá