25. října 2015

Společnost BeChallenged se stala oficiálním a výhradním partnerem produktu Guinness World Records™ Team Challenge pro Austrálii a získala tak oprávnění zajišťovat tyto špičkové akce po celé Austrálii.

Jako součást vztahů mezi společnostmi Catalyst Global a Guinness World Records™ se v síti Catalyst Global postupně šíří značka GWR Team Challenge. Ve Velké Británii ji nabízí partnerská společnost BlueHat Group, na Blízkém východě firma BizEvents a v Austrálii společnost BeChallenged.

Oficiální uvedení na trh se konalo v pátek 16. října v hotelu Novotel Sydney v přístavu Darling. Zúčastnila se jej padesátka delegátů z nejrůznějších společností, kteří se pokusili o zápis do Guinnessovy knihy rekordů. Po informačním úvodu a zkušebních kolech se týmy shromáždily, aby se podívaly, jak si ve srovnání se zápisem v knize vedou. „Lomoz v sále byl neuvěřitelný.“ Do finálového kola se nakonec propracoval tým Hard Rock Café Australia, který tak mohl provést oficiální pokus o zápis do Guinessovy knihy rekordů. „Něco takového jsem nikdy neviděl.“ – Transport NSW.

Společnost BeChallenged nyní pořádá tuto akci po celé Austrálii pro skupiny od 8 osob výše – uvnitř i venku. Kromě toho, že se jedná – v australských poměrech – o naprosto unikátní teambuildingový program, má akce Guinness World Records ™ Team Challenge řadu zásadních výhod pro tým: komunikace, zlepšování procesů, společný úspěch... a nejde přitom o pouhý pokus, ale o možnost se skutečně zapsat do Guinessovy knihy rekordů.

O společnosti Catalyst Australia – BeChallenged

BeChallenged je inovativní, vysoce profesionální teambuildingová firma oddaná své práci, která navrhuje a pořádá unikátní teambuildingové programy a akce po celé Austrálii. Společnost BeChallenged se může pochlubit rozsáhlou nabídkou více než 100 programových konceptů od 30minutových doprovodných programů přes půldenní akce až po večerní společenské akce a workshopy. Ať už se akce koná venku nebo uvnitř, společnost BeChallenged má pro vás optimální řešení.