18. září 2014

Konference Catalyst Global AmericaZone 2014 nabídla platformu pro podobně smýšlející společnosti z komunity Catalyst v Severní i Jižní Americe, kde mohly naslouchat, spolupracovat, kreativně se rozvíjet a těžit ze sdílených poznatků.

V Orlandu na Floridě se konala americká konference.  Sjeli se na ní talentovaní licencovaní partneři sítě Catalyst Global z celého kontinentu, tj. z Kanady, USA, Brazílie a Curacaa.

Na jednom z klíčových seminářů účastníci diskutovali o různých přístupech k prodeji a marketingu. Všichni partneři poskytli ke studiu i diskuzi svoje tištěné a elektronické materiály.

Odpoledne bylo věnováno analýze konkrétních produktů Catalyst Global.  A navíc byla v sále kompletně sestavená „past na krysy“! Dále zde byla prezentována aplikace Go Team a diskutovalo se o jejím širším využití.

Americký region je novým územím, které nabízí ohromný potenciál. Vyspělý trh na severu a rychle se rozvíjející trh na jihu – to vše přispělo k tomu, že konference AmericaZone 2014 byla fantastickou příležitostí ke sdílení know-how a nápadů, jak ještě posílit spolupráci v síti Catalyst Global. Přijeli i partneři z jiných regionů, zejména pak Tim Shepley z firmy Bluehat UK, jehož zkušenosti a poznatky ocenili všichni zúčastnění. 

Po konferenci pak Sharon Fischerová z partnerské společnosti Play with a Purpose ukázala manažerům sítě Catalyst Global – Guyovi Bakerovi a Markovi Davenportovi – řeku Wekiva na kajaku.

Inspirováni tímto zážitkem, vyrazili oba pánové ještě s Timem Shepleym z BlueHat UK v 11 hodin večer na noční plavbu.  CEO Guy Baker o tomto zážitku říká:  „Byla to neobvyklá doba na plavbu na kajaku. Na Floridě ale ve vodě světélkuje mikroskopický plankton a výsledkem jsou jakési podvodní ohňostroje, když ryby proplouvají vodou před špicí kajaku. Do hotelu jsme se vrátili ve dvě ráno; byl to jeden z těch nočních zážitků, na které se nezapomíná.  Nenechte si ho ujít, až budete na Floridě!“

Fotografie:  Významné okamžiky konference Catalyst Global AmericaZone 2015