11. srpna 2016

Je nám velkou ctí oznámit, že Antawaya Group Chile vstupuje do celosvětové sítě teambuildingových společností Catalyst. Vnímáme to jako význačný krok kupředu k zvyšování počtu zástupců skupiny Catalyst v Jižní Americe.

Antawaya Group byla založena v roce 2011 outdoorovým ´leadership & activity´ centrem nazvaným Park Antawaya o 11.000 hektarech nacházejícím se v sklerofylovém lese v podhůří Santiaga. Brzy pokračovali dál vyvinutím poradenské skupiny UHC Capacity v centru města Santiaga a soustředili se na trénink, vedení a efektivní komunikační dovednosti pro místní a nadnárodních korporace působících v Chile, jakož i rostoucí počet společností, které navštíví Chile v rámci konferencí, setkání, kongresů a incentivní turistiky.

Multidisciplinární tým skupiny Antawaya  si pokládá za hlavní cíl vyvolat změny v podnicích a týmech, obohacovat životy lidí, a to jak osobně a profesionálně, tak přes teambuilding, školení a zkušenostní učení. Skupina Antawaya  jsou chilští odborníci na jak vnitřních, tak venkovních firemní akce a vícedenní ucelené vzdělávacích programy, interaktivní hry pro firmy a aktivity pro budování týmu.

"Pro nás v Antawaya Group, je to velká výzva a radost, stát se součástí skupiny Catalyst. Antawaya je společnost, která se vždy snaží poskytnout unikátní a inovativní zážitek pro naše zákazníky, což je důvod, proč, když jsme se dozvěděli o Catalyst Global a byla nám nabídnuta možnost připojit se, neváhali jsme. Jsme nadšeni tuto výzvu přijmout a využít veškeré výhody sítě Catalyst a přivést ji na chilský trh."

Alfonso Canales, ředitel, Antawaya Group

Všichni partneři globální skupiny Catalyst  absolvují rozsáhlé školení, aby bylo zajištěno, že teambuildingové produkty Catalystu jsou prodávány a doručovány při stejně vysokém standardu po celém světě. V duchu spolupráce a sdílení, pro kterou se síť Catalyst Global stala známá, Alfonso Canales se v současnosti účastní rozsáhlého on-the-job školení na pozvání partnera Be Challenged v Austrálii ještě před cestou na Nový Zéland, kde bude pracovat se společností Team Up Events.

"Jsme rádi, že tato uznávaná vzdělávací společnost bude představitelem tembuildingových produktů Catalystu v Chile. Alfonso a tým společnosti Antawaya jsou opravdový nadšenci do výsledků, které teambuilding přináší firmám, týmům i jednotlivcům a zcela věří v sílu produktů, které Catalyst Global nabízí. Jsme plni očekávání, kolik znalostí a zajímavých vhledů Antawaya Group přinese do globální komunity teambuildingových profesionálů Catalyst."

Guy Baker, CEO, Catalyst Global