2. prosince 2013

Závěr roku byl pro společnost Catalyst Global šťastný, protože jsme mohli v naší síti přivítat tři nové partnery; znovu se ukázalo, že flexibilní licenční politika společnosti Catalyst je atraktivní pro širokou paletu nezávislých teambuildingových firem.

Elves Costa a jeho tým ve firmě Conquistar, který získal exkluzivní licenci pro celou Brazílii, významně upevnil naši pozici v Jižní Americe.  Společnost Conquistar navázala partnerství s firmou Integracao v San Paulu, která se zabývá tréninkem a rozvojem zaměstnanců, a v současnosti nabízí ty nejlepší služby v oblasti rozvoje lidí a teambuildingu.

A abychom ještě zůstali v exotických krajích, našli jsme partnera i na ostrově Curacao, takže teambuilding značky Catalyst už pronikl i do Karibiku! Specialisté na lidské zdroje z firmy D&I se rozhodli využít výhod našeho nově nabízeného bronzového členství, které umožňuje osvědčeným teambuildingovým firmám na menších trzích nabízet vybrané teambuildingové produkty Catalyst. Srdečně tedy vítáme Daniela Corsena a jeho tým z firmy D&I.

Pronikli jsme tak o něco severněji, i když jsme pořád v tropech, a můžeme obsloužit i další oblasti v USA. Sharon Fisherová, „duchovní vůdce“ firmy Play With A Purpose, si také nechtěla nechat ujít možnost naskočit do vlaku s názvem Catalyst. Sharon, která sama působí jako kreativní odborník, si povšimla některých unikátních teambuildingových programů Catalyst, které by mohly přinést novou hodnotu do portfolia její společnosti.

Všechny tři společnosti se spojily akorát včas, aby mohly začít navazovat kontakty, sdílet nápady a budovat si vzájemné vztahy s dalšími odborníky na teambuilding podobného ražení na naší dvouleté konferenci „GO GLOBAL“, která se konala v prosinci (a o které se dozvíte více v příštím bulletinu).