11. února 2015

Společnost Catalyst Bulgaria (dříve GEA Events) se představila na čtvrté výroční konferenci HR Industry, jež se konala 11. února 2015 v hotelu Hilton v Sofii.

HR Industry je jediným veletrhem v Bulharsku, který je určen k prezentaci produktů a služeb pro řízení lidských zdrojů. Akci pořádala společnost JobTiger s finanční podporou organizace MetLife.

Společnost Catalyst Bulgaria se chopila příležitosti a představila svoji novou značku.  Firma, která byla dříve známá pod názvem GEA Events, v nedávné době převzala značku Catalyst a navázala partnerství s teambuildingovou společností Catalyst Global – největší celosvětovou sítí teambuildingových firem.  Prezentace firmy Catalyst Bulgaria na veletrhu HR Industry se setkala s velkým zájmem a zkušení profesionálové v oboru byli nadšení, protože ví, že to znamená možnost nabídnout v Bulharsku širokou paletu celosvětově uznávaných teambuildingových řešení Catalyst Global.

Celou akci oficiálně zahájil Svetozar Petrov, ředitel firmy JobTiger, Elka Dimitrovová, ředitelka odboru pro pracovní trh a mobilitu pracovní síly z Ministerstva práce a sociálních věcí, a Ivajlo Peev, ředitel pro firemní řešení organizace MetLife.

Během dne mohlo 44 společností působících v oboru přijímání pracovních sil, auditů zaměstnanců, školení a teambuildingu, HR outsourcingu, životního a zdravotního pojištění, přechodného zaměstnávání, pracovní medicíny, poradenství a dalších oblastech prezentovat svoje služby a setkat se se zákazníky a obchodními partnery.

Výstavu navštívilo více než 400 vedoucích pracovníků firem, HR manažerů a zájemců o novinky v oboru. Všichni dostali bezplatný katalog HR Industry 2015, v němž jsou uvedeny profily a portfolio předních společností v oboru lidských zdrojů.

Při závěrečné řeči řekl Svetozar Petrov, ředitel firmy JobTiger: „Těší mě, že jsme se trefili do potřeb dnešní doby a nabídli lidem to, co je zajímá.“