4. června 2016

Eventology otevřela kancelář v Torontu, aby lépe sloužila trhu ve východní Kanadě. Tato událost byla oznámena 1. června. Eventology, která má sídlo ve Vancouveru, již po čtyři roky dodává eventy na celém území Kanady a spuštění kanceláře v Torontu společnosti umožní, aby pomocí meetingů tváří v tvář a návštěvám před eventy lépe sloužila svým klientům ve východní Kanadě.

Vést tuto kancelář Eventology bude Julie Scott, která předtím pracovala jako hlavní zprostředkovatel a eventový a marketingový manažér pro Biz Events v oblasti Perzského zálivu a vrátila se do Kanady, aby si dokončila svůj MBA titul. Protože Julie Scott se narodila a vyrostla v Halifaxu, v Novém Skotsku, mluví plynule po francouzsky i anglicky.

Protože Kanada je jednou z největších zemí na světě, naše nová kancelář nám umožní dodávat naše celosvětově oceňované služby klientům za konkurenčnější ceny. Jsem opravdu velmi ráda, že máme Julie u kormidla ve východní části Kanady. Její zkušenosti, dynamická osobnost, cit pro detaily a znalosti v oblasti obchodního prostředí v rámci východních provincií posílí naši pozici jako kanadského zdroje pro firemní teambuildingové eventy světové kvality,”řekla Alexandra Pett, Generální ředitelka Eventology.

Eventology poskytuje eventová řešení pro firemní skupiny napříč Kanadou, čím pomáhá organizacím budovat lepší týmy pomocí aktivit, které prokazatelně motivují, zlepšují komunikaci a inspirují kreativitu. Eventové služby společnosti zahrnují odměny a pobídky, produkci konferencí, eventů pro prolamování ledů a cestovatelských eventů.

Eventology je držitelem exkluzivního práva na firemní teambuildingové produkty od Catalyst Global v Kanadě. Společnost, která byla založena před více než 25 lety, využívá sílu inteligentních her pro vytvoření teambuildingových aktivit, které pozitivně ovlivňují kulturu týmů s prokazatelnými, trvalými výsledky. Produkty Catalyst Global jsou prodávány a dodávány přes partnerskou síť Catalyst Global, největší síť svého druhu, která má zastoupení ve více než 40 zemích.