27. listopadu 2015

Společnost Catalyst Global s velkou radostí rozšířila svoji globální síť do Německa; stalo se tak prostřednictvím exkluzivního partnera, firmy Spielgestalter.

Společnost „Spielgestalter“, jejíž název lze přeložit jako „tvůrce hry“, založili v roce 2013 Markus Ruese a René Wittek. Díky strategické centrální poloze v Kolíně nad Rýnem může firma Spielgestalter nabídnout teambuildingové produkty Catalyst Global ve velkém i malém měřítku v Düseldorfu, Bonnu, Cáchách, Porúří, Frankfurtu a vůbec po celém Německu.

Firma Spielgestalter je v Německu známá tím, že pořádá GPS akce s použitím tabletů a v poslední době také díky extrémně populárnímu programu do interiéru, Beat the Box, kterého se za necelého 1,5 roku zúčastnilo už více než 2500 lidí.

Jsme nadšení, že můžeme udělat další krok kupředu a navázat spolupráci se společností „Catalyst Global“. Díky síti Catalyst Global může nyní společnost Spielgestalter nabízet německým klientům ještě více profesionálních teambuildingových akcí na špičkové úrovni. Máme tak možnost udělat během pár let ze společnosti Spielgestalter teambuildingovou společnost číslo jedna v celém Německu.

René Wittek, Founding Director, Spielgestalter

A jsme také plní nadšení z toho, že náš program Beat the Box byl začleněn do portfolia teambuildingových produktů Catalyst Global, takže bude od ledna 2016 nabízen po celém světě. Program Beat the Box klade hlavní důraz na sdělení: je to celodenní závod založený na spolupráci, silně zaměřený na „jednotnou vizi“. Díky síti Catalyst s ním můžeme dobýt svět!

Markus Ruese, Founding Director, Spielgestalter