23. června 2015

Společnost Catalyst Global s velkou radostí rozšířila svoji globální síť do krásného Mexika; stalo se tak ve spolupráci s firmou Grupo Quilova, která získala exkluzivní licenci pro prodej a distribuci teambuildingových produktů Catalyst.

Společnost Catalyst Mexico je součástí skupiny Grupo Quilova pod vedením Gabriela Quijana, Cecilie Lopezové a Soni Peñaové a její centrála se nachází v mexickém Monterrey. Monterrey je průmyslové centrum Mexika a je tedy ideálním místem pro zajišťování a pořádání teambuildingových aktivit po celém Mexiku, a to včetně velkých MICE destinací jako Mexico City, Guadalajara, Puebla, Can-Cun i rozvojových regionů jako Zacatecas, Queretaro nebo San Luis Potosí, kde všude najdeme dobře zavedené rezorty pro konání konferencí a jiných akcí.

Firma Catalyst Mexico si zakládá na tom, že nabízí zábavné a motivační teambuildingové akce přizpůsobené unikátním potřebám zákazníků.

Díky 15letým zkušenostem s prodejem, marketingem a rychloobrátkovým zbožím a vedením a rozvojem obchodních týmů ve třech světových regionech (Amerika, Evropa a Blízký východ) má CEO společnosti Catalyst Mexico Gabriel Quijano rozhodně dostatek praktických znalostí a poznatků o fungování dynamiky týmů a motivaci zaměstnanců. Gabriel vede tým zkušených a zároveň nadšených kolegů.

Gabriel je přesvědčen, že partnerství se společností Catalyst Global přichází v příhodnou dobu, protože počet firemních akcí a MICE turistiky v Mexiku roste exponenciálním tempem. Díky rozmanité nabídce inovativních teambuildingových řešení společnosti Catalyst Global může firma Catalyst Mexico vyjít vstříc poptávce po školení a teambuildingu na tomto sofistikovaném trhu. 

Web společnosti Catalyst Mexico:  www.catalystmexico.com

S dotazy na teambuildingové akce se obracejte na adresu info@catalystmexico.com