6. června 2014

Dále jsme spojili síly s rumunskými „architekty společenských akcí“, společností Universum, abychom dále podpořili naši expanzi do východní Evropy.

Universum je přední teambuildingová společnost v Rumunsku, která si vydobyla velmi působivou pověst svými teambuildingovými koncepty přizpůsobenými přesně na míru vizím a hodnotám zákazníků.

Při svojí práci vycházíme z fantastického mixu skvělých lidí a výborných nápadů. Na našich projektech spolupracují experti z nejrůznějších oborů od osobních trenérů přes odborníky na kreativní komunikaci, vynikající moderátory, visuální umělce, designéry, muzikanty, digitální průkopníky až po kouzelníky. Nyní, když jsme do svého portfolia přidali teambuildingové produkty Catalyst, už máme vše, co potřebujeme..

Firma Universum je zkušený inovátor a na rumunském trhu jsme jednička. Tím, že jsme přispěli k rozvoji trhu, jsme jej ale zároveň otevřeli i pro další teambuildingové společnosti. Proto vnímáme partnerství se společností Catalyst jako strategickou výhodu; firma nám totiž nabízí osvědčená a inovativní teambuildingová řešení, díky kterým budeme vždy o krok napřed před konkurencí. Na rozvíjejícím se trhu vždy hraje zásadní roli schopnost uvést produkt na trh co nejrychleji a společnost Catalyst nám poskytla přesně tu „průraznost“, kterou potřebujeme..

Když jsme se přihlásili, přijeli za námi lidé z firmy Catalyst, aby nás vyškolili; pod jejich vedením jsme si v centru Bukurešti vyzkoušeli Go Team, jejich novou aplikaci pro honby za pokladem. Ta technologie nás zaujala natolik, že jsme program Go Team hned další den uspořádali na akci pro společnost Microsoft.

Cristian Hossu, ředitel firmy Universum

Kromě Rumunska nabízí firma Universum teambuildingové programy v Moldavsku a Srbsku.

Kontaktujte Universum a ptejte na inspirativní nápady a programy pro vaši příští konferenci, setkání nebo teambuildingovou akci: contact@universum.ro

Jsme hrdí, že jsme mohli ve spolupráci se společností Universum vytvořit značku Catalyst Teambuilding Romania; více se dozvíte na webu www.catalystteambuilding.ro