12. dubna 2018

Extraordinary, společnost se sídlem v Bratislavě, se stala exkluzivním držitelem licence pro team-buildingové produkty od Catalyst Global na Slovensku.

Extraordinary Slovakia je zkušená eventová agentura, fungující od roku 2009. Jejich řešení je H2H – Human to Human (člověk člověku).  Věří, že investování do zaměstnanců je rozhodující pro růst byznysu a zlepšování jeho výkonu. Klíčem k tomu jsou smysluplné sdílené zkušenosti jako team-buildingové aktivity, které se zaměřují na specifické chování a výstupy.

Přesouváme se s našimi klienty k mnohem hlubšímu konzultačnímu přístupu a povzbuzujeme je k tomu, aby definovali skutečné cíle. Všestranná škála ověřených produktů od Catalyst Global nám umožní vytvářet vysoce relevantní team-buildingové zážitky, které budou napomáhat plnění těchto cílů,” řekl Ľubo Tomko, Generální ředitel Extraordinary Slovakia. Připojili jsme se ke Catalyst, protože věříme ve smysluplné team-buildingové eventy, sdílení vědomostí a sílu vzájemnosti. Catalyst Network má dobrou reputaci díky spolupráci a sdílení znalostí v odvětvíJsme pyšní na to, že jsme členem této sítě. Nikdo z nás není tak chytrý, jako všichni z nás.“

Na nedávné školící návštěvě na Slovensku řekl Mark Davenport, ředitel podnikového rozvoje,

Vím, že s profesionalitou a inteligencí, se kterými v Extraordinary Slovakia pracují, budou team-buildingové produkty od Catalyst Global na Slovensku prodávány v tak vysokém standardu, jako jsou i po celém světě. Jsme taky velmi nadšení z toho, jaké čerstvé pohledy na věc a znalosti přinese tak profesionální společnost s dobrou reputací do komunity Catalyst Global, která má teď již 44 členů!”

Společnosti na Slovensku již nemusí hledat partnera v oblasti team-buildingu, Extraordinary splňuje všechny jejich team-buildingové a eventové potřeby. Kontaktujte je dnes.