20. června 2017

Lidé z Catalyst Global jsou pyšní, že přinášejí své světoznámé teambuildingové produkty týmům ve Vietnamu.

Tento týden se nový tým Catalyst Vietnam zapojil do rozsáhlého a komplexního vzdělávacího programu. Odstartovali seznamování se s ostatními a jejich trenéry z Catalyst Global, s několika prolamovači ledu a energizéry, "Boom Time" a "Knowing Me Knowing You". Poté se zúčastnili mnoha nejlepších teambuildingových projektů společnosti Catalyst Global, jako jsou "Beat the Box", "Flat Out Pyramid" a "Chain Reaction Table Top", zaměřených na aspekty prodeje a dodávání, aby zajistily dodržování standardů excelence společnosti Catalyst Global.

Catalyst Vietnam bude vedena Truong Van Hoang-em.  Truong má široké zkušenosti v oblasti školení a teambuildingu, tak jako i v odvětví turismu. 

Ve Vietnamu je zvyšující se poptávka po inteligentních školeních a teambuildingových programech, zaměřených na výsledky,“ říká Truong, “Taky vím, že produkty jako Go Team budou populární jak pro vnitřní turismus, tak i pro místní MICE eventy.”

Go Team je populární skvělá závodní honba za pokladem od Catalyst Global. Truong věrí, že je excelentní pro budování týmů a je skvělým způsobem pro návštěvníky, jak prozkoumat populární destinace v Ho Chi Minovo Městě, v Hanoji a dále.

Truong podporuje Cuc, nadšená a živelná osoba, která pevně věří v sílu teambuildingu pro zlepšení pracovních životů lidí a následné snížení fluktuace personálu a zlepšení finančního zdraví společnosti.

Jsem velmi pyšný, že přinášíme teambuildingové produkty od Catalyst do Vietnamu,” říká Cuc, “Náš tým si školení opravdu užil. Byla to skvělá zábava a hodně jsme se naučili. Produkty mají vysokou kvalitu a jsou specificky navrženy pro zajištění skvělých výsledků pro týmy a společnosti.“
"Náš výzkum ukazuje, že tradičně budování týmu ve Vietnamu souvisí s aktivními outdoorovými hrami, které se obvykle zaměřují na zábavu jednotlivce spíše než na širší výsledky pro týmy a podniky, a to jak krátkodobě, tak dlouhodobě," řekl Guy Baker, generální ředitel společnosti Catalyst Global. "Mnoho firem ve Vietnamu si uvědomuje přínos zapojení zaměstnanců a jejich štěstí pro své podnikání a nyní hledají spíše sofistikovanější teambuildingové produkty, které jsou zábavné, ale co je důležitější, mají trvalou hodnotu.“

Tým v Catalyst Vietnam bude příští měsíc pořádat prohlídku teambuildingových produktů od Catalyst pro agentury a společnosti v Ho Chi Minovo Městě. Pro rezervaci vašeho místa na tomto vzrušujícím eventu prosím napište e-mail týmu na Catalyst Vietnam