28. června 2017

Catalyst Global teambuildingové produkty jsou teď dostupné v Řecku díky exkluzivní licenci s vysoce hodnoceným týmem z VISIBLE – Visionary Business Learning.

S využitím silné zkušenostní metodologie VISIBLE Řecko nabízejí inovativní řešení pro školení a teambuilding, kompletně navržené a přizpůsobené specifickým potřebám každého klienta, aby byly zajištěny maximálně pozitivní výsledky. Díky vizi, která je nedílným spojením při vývoji klientů s cílem neustále zlepšovat jejich lidské zdroje a pracovní prostředí, tým společnosti VISIBLE je skvěle v souladu s ethosem sítě Catalyst Global teambuilding.

Navzdory ekonomické a politické nestabilitě je Řecko pevně na novém partnerském radaru Catalyst Global! V uplynulých dvou letech jsme studovali teambuildingový trh v Řecku a byli jsme svědky zlepšení situace, což nás vedlo k promluvě s potenciálními partnery. VISIBLE vyčnívala pro jejich odhodlání k tréninku a teambuildingu, jejich holistický přístup a jejich hluboké znalosti řeckého trhu,“ uvedl Mark Davenport, vedoucí divize Obchodního rozvoje pro Catalyst Global.

Společnost VISIBLE se zavázala, že se stane zainteresovanou stranou při řešení problémů svých klientů, jejich pevným vodítkem k nalezení správného řešení pro splnění jedinečných potřeb každého klienta s těmi nejlepšími výsledky. Tým společnosti VISIBLE je nadšený tím, že předá globálně osvědčené teambuildingové produkty společnosti Catalyst svým zákazníkům.

Společnost VISIBLE byla založena tak, aby nabízela inovativní vzdělávací řešení, která jsou kompletně navržena a přizpůsobena specifickým potřebám každé společnosti a organizace. Pevně věříme ve výhody poskytované pomocí teambuildingových aktivit nejen pro rozvoj tréninku, ale také pro spojení lidí, zábavu a budování silných vztahů mezi kolegy. Naše teambuildingové služby rostou každým rokem a rozhodli jsme se, že VISIBLE posuneme na další úroveň partnerstvím s nejznámější společností v tomto odvětví, Catalyst Global. Kombinací našich zkušeností s Catalyst Global jsme schopni poskytnout našim klientům inovativní a tvůrčí zkušenostní řešení a vytvořit pro ně ty nejpamátnější a nejjedinečnější tréninkové zkušenosti,“ uvedla Eleana Katsimi z VISIBLE.

Tým ve VISIBLE se minulý týden zúčastnil tréninku Catalyst Global v jejich kanceláři v Aténách.

Měli jsme to štěstí být školeni Catalyst Global konkrétně Markem a Robem a užili jsme si nejen jejich entusiasmus a jejich vzdělávání, ale také jejich přátelský pŘístup a profesionalismus,“ řekla Eleana.

O školení, Rob Yeung, Produktový ředitel Catalyst Global řekl,

Byl to velký úspěch. Tým Visible je nadšená a inteligentní skupina lidí, kteří rychle pochopili koncepty výběru teambuildingových programů Catalyst. Dostali se jim do rukou některé z nejpopulárnějších produktů společnosti Catalyst Global, jako je Need 4 Speed, Go Team, Essence of Excellence a Flat Out Pyramid Puzzle. Vím, že Catalyst Řecko přinese tolik potřebnou úroveň výsledku řízené dokonalosti v teambuildingu místním i nadnárodním firmám působícím v Řecku. Přeji jim všechny úspěchy.“