Catalyst Teambuilding Australia, která vznikla díky exkluzivnímu partnerství se společností BeChallenged. " /> Společnost Catalyst Teambuilding Australia nabírá tempo - Catalyst Czech Republic

21. srpna 2012

V listopadu 2011 byla představena značka Catalyst Teambuilding Australia, která vznikla díky exkluzivnímu partnerství se společností BeChallenged.

Tento tým plný energie kráčí od úspěchu k úspěchu; nedávno uspořádal program Flat Out Formula 1 pro tým vedení o 650 členech a akci Big Picture pro 450 lidí ze společnosti Telstra.

„Chceme být jako vy.“ Právě tuto větu často opakovali britští zákazníci společnosti Catalyst, když viděli naše lidi, kteří už více než 20 let pořádají teambuildingové aktivity a pomáhají pracovním týmům k vyšší výkonnosti. Málokdy máme tu radost spolupracovat se společností, ze které vyzařuje stejná energie, elán a zároveň důraz na detail a radost z vlastní práce.

Než všichni ostatní naši držitelé licencí vyskočí a zavolají „A co my?“, řekněme si, že tihle lidé působí v Austrálii a naše zkušenost tedy byla dosti praktická; Ryan a Guy měli zkušenost z první ruky, protože s nimi spolupracovali na několik teambuildingových akcích.

„Je to jako výlet do vlastní paměti,“ říká Guy často, když pozoruje mladý tým a jeho společnost v akci. Společnost BeChallenged ve svojí obnovené podobě, totiž pod vedením Olivera (přezdívaného Ogs) a Kingsleyho (kterému se říká Kingo), existuje něco málo přes rok. Jejich tým je plný neuvěřitelně nadšených lidí s podobnými zálibami ve sportu a zkušenostmi s pořádáním akcí, takže jejich nakažlivý úspěch a přání klientů „být jako oni“ není žádným překvapením.

A to všechno spočívá na solidních základech a porozumění zážitkovému učení a celému oboru pořádání společenských akcí v Austrálii. Stará škola se neztratí; tihle lidi jsou skvělí a pořád se zlepšují!