2. května 2012

Společnost Catalyst navázala nové partnerství se společností d'frens v Bangalore, díky kterému může nabídnout teambuildingové aktivity Catalyst v Indii.

Již název d'frens napovídá, že jde o partu starých přátel, kteří se potkali v 90. letech při studiích v Bangalore. Během svého dvacetiletého přátelství spolu pracovali po celém světě a usilovali o vybudování vlastní firmy.

Díky titulům MBA byli schopni zpracovat solidní byznys plán a v roce 2005 vznikla firma d'frens (jejíž název lze vyslovit i jako „difference“ neboli rozdíl), která si vytkla za cíl nabízet praktické a zážitkové programy pro rozvoj zaměstnanců.

Do dneška si firma d'frens získala respekt po celé Indii díky svojí kreativitě, řešením na míru a schopnosti uspořádat teambuildingovou akci přesně podle potřeb dané organizace. Jsou to chytří mládenci plní nápadů. Bylo jen otázkou času, kdy nejkreativnější teambuildingová firma v Indii spojí síly se společností Catalyst Global. Během velmi krátké doby začala firma úspěšně dodávat širokou škálu teambuildingových aktivity z portfolia Catalyst a my se jen těšíme, až budeme moci prostřednictvím naší celosvětové sítě nabídnout také jejich vlastní výtvory.

Společnost sídlí v Bangalore, což jí usnadňuje přístup na trh ve státě Goa. Spoustu času ale její lidé tráví také v Dillí a Bombaji a svoje zdroje pro pořádání teambuildingových akcí mají samozřejmě rozmístěné po celé Indii.

Společnost Catalyst Global je nadšená, že mohla vstoupit na nejrychleji rostoucí trh na celé planetě, a těší se na skvělou budoucnost ve spolupráci s firmou d'frens.

Navštivte web Catalyst Teambuilding India