3. dubna 2012

Naše celosvětová síť se zase o něco rozrostla; s radostí mezi námi vítáme společnost Xtreme.ie, která je nyní výhradním poskytovatelem teambuildingových aktivit Catalyst v Irsku.

Xtreme.ie je už třetí teambuildingová společnost, která za poslední 3 měsíce získala licenci Catalyst.

Úspěch naší licenční struktury spočívá v navazování partnerství s uznávanými teambuildingovými společnostmi, které již mají zavedenou klientelu a zaručují konzitentní kvalitu nabízených služeb. Firma Xtreme.ie tyto požadavky splňuje beze zbytku.

Mark Davenport, ředitel společnosti Catalyst Global působící ve Velké Británii, vysvětluje, proč byla firma Xtreme.ie přirozenou volbou

Společnost Xtreme.ie působí na trhu už od roku 2003 a stala se předním irským poskytovatelem outdoorových a teambuildingových akcí. S využitím několika trvalých základen nabízí off-roadové jízdy, programy v lanovém parku a celou řadu vzrušujících akcí pro firmy i veřejnost.

I v náročných ekonomických podmínkách dokázala společnost Xtreme.ie dosáhnout růstu ve všech oborech svojí činnosti a dále rozvíjet mobilní teambuildingovou síť. Právě v této oblasti se firma Xtreme rozhodla těžit z výhod naší licence. Bezprostřední přístup k unikátnímu portfoliu teambuildingových akcí Catalyst jí umožňuje nabízet širokou škálu vnitřních konferenčních programů a akcí pro různé schůze. Soustředíme se na vývoj produktů a klademe důraz na prodej a kvalitu dodávaných služeb.

Zatímco společnost úspěšně prosazuje značku Catalyst ve Velké Británii, nová irská pobočka dále posílí naši pozici v Evropě. Naši zákazníci z řad předních firem vnímají společnost Catalyst jako kvalitního dodavatele teambuildingových programů v různých zemích. Díky příhodnému rozložení zdrojů a talentů můžeme klientům nabídnout významnou úsporu nákladů při zajišťování teambuildingu v mezinárodním měřítku.

Chcete-li se dozvědět více o společnosti Xtreme.ie a značce Catalyst v Irsku, navštivte web Catalyst Teambuiding Ireland.