7. února 2017

Společnost Catalyst Global oznámila exkluzivní partnerství s agenturou Synergy pro prodej a dodávání Catalyst teambuildingových produktů v Tunisu.

Založena v roce 2010, společnost Synergy je popřední společností v oblasti event managementu, která nabízí na míru šité meetingové a eventové řešení firemním klientům v Tunisu a jinde. V průběhu let se Synergy stalo známou pro svou preciznost v dodávání úzce vymezených výsledků napříč škálou disciplin včetně plánování, organizace kongresů, pobídkovému cestování, odměňujícím programům, uvedení produktů a managementu meetingů. Až doteď se jejich služby soustředili na pomáhání společnostem pochopit, že úspěch jejich byznysu závisí od zapojení a inspirování jejich zaměstnanců, partnerů a zákazníků a pomocí nich i dosažení lepších výkonů. S touto vírou bylo pro Synergy cílem ustálit se v pozici lídra v oblasti teambuildingu v Tunisu.


 

"Po více než sedmi letech existence máme v Synergy ambici stát se velkým regionálním hráčem v odvětví teambuildingu. idání se k dlouho fungující a solidní teambuildingové síti Catalyst Global nám poskytne výraznou výhodu při rozvíjení našeho byznysu a reagování na rychle rostoucí tržní poptávku v Severní Africe. Proto jsme dnes pyšní na to, že se dnes stáváme součástí sítě Catalyst Global, se kterou sdílíme hlavní obchodní hodnoty a těšíme se na oslavu budoucích společných úspěchů.”  

Ghazi Cheikhrouhou, Zakladatel


 

Exkluzivní členství v síti dává Synergy přístup k rozsáhlému portfoliu prověřených teambuildingových řešení, rozsáhlých školení, materiálů o prodeji a marketingu a taky skvělou příležitost spolupracovat s teambuildingovými, tréninkovými a MICE byznysy po celém světě.


 

My v Catalyst Global jsme nesmírně nadšeni, že naši světovou tambuildingovou síť rozšířila další velmi dlouho fungující společnost zabývající se managementem eventů. Partnerství se Synergy odráží zvyšující se trend směřující k založení společnosti pro management eventů, která identifikuje hodnotu teambuildingu pro zavedenou klientskou základnu a obrovské výhody teambuildingové sítě Catalyst.  

Mark Davenport, Vedoucí oddělení podnikového rozvoje, Catalyst Global


 

Mottem Synergy je “Navrhovat a přivádět k životu originální eventy a překonávat očekávání klientů.” Tisíce lidí, kteří po celém světě každý rok zažijí teambuildingové produkty Catalyst vědí, že milujeme překonávání klientovo očekávání, a tak víme, že jsme našli s agenturou Synergy synergii.