19. srpna 2015

Společnost Catalyst Global s radostí oznamuje nově navázané partnerství s firmou Challenge Group, která získala exkluzivní licenci pro prodej a distribuci teambuildingových produktů Catalyst v Izraeli.

Challenge Group je izraelská společnost zajišťující komplexní služby v oboru teambuildingu a tréninku. Její centrála sídlí v Tel Avivu, takže firma zajišťuje zábavné a motivační teambuildingové aktivity po celém Izraeli.

Firma Challenge Group si zakládá na tom, že pořádá zážitkové akce špičkové úrovně a vítá každou příležitost nabídnout lidem netradiční zábavu. Její profesionální lidé milují outdoorové aktivity jako surfování, lyžování, cyklistiku, vodní sporty a spousty dalších dobrodružných aktivit a jsou to kreativní a inovativní experti na pořádání zábavných a neobvyklých outdoorových dnů plných radosti a smíchu.

Firmu založili před 10 lety bratři Assaf a Liron Yakobiovi a zpočátku nabízeli outdoorové tréninkové programy pro malé skupiny lidí. Díky zázemí v oboru obchodního poradenství a v izraelské armádě se rychle naučili zajišťovat teambuildingová řešení pro velké firemní akce. Do dnešní dnů už mají na kontě i obrovské akce pro tisíce lidí; příkladem je akce z minulého roku (viz obrázek), kdy uspořádali první festival překážkových závodů v Izraeli, při kterém 5000 lidí běželo lesem v nánosech bahna a překonávalo nejrůznější překážky.

Assaf jako zakládající ředitel vnímá partnerství se společností Catalyst Global jako vynikající příležitost nabídnout izraelským zákazníkům ty nejlepší inovativní a osvědčené teambuildingové programy a aktivity na světě.

„Jsme nesmírně hrdí, že jsme se stali součástí stále rostoucí teambuildingové sítě Catalyst a těšíme se na spolupráci a sdílení zkušeností s podobně založenými lidmi z oboru z celého světa.  Jsme pevně přesvědčeni, že produkty Catalyst vnesou do teambuildingových aktivit v Izraeli novou dimenzi a jsme rozhodnutí dostát všem těmto vysokým standardům a pořádat akce na míru, které přesně naplní potřeby klientů a přinesou jim trvalé výsledky. Stejně jako lidé ve společnosti Catalyst Global milujeme výzvy, jsme týmoví hráči a rádi se smějeme a bavíme!“

Assaf Yakobi, generální ředitel | Challenge Group

Partnerství s firmou Challenge Group strategický tah, abychom mohli nabízet teambuildingové produkty Catalyst i v Izraeli. Jsme nadšení z energie, talentu a nápadů, které Assaf a Liron se svým týmem přináší do teambuildingové sítě Catalyst.“

Mark Davenport, BDM | Catalyst Global

Společnost Challenge Group začne na izraelském trhu nabízet některé z nejstarších a nejosvědčenějších teambuildingových produktů Catalyst, například Flat Out Formula 1, Big Picture, Need 4 Speed, River RunnerBridging the Divide nebo Two Tribes.

Další informace o společnosti Challenge Group najdete na webu www.clg.co.il