28. listopadu 2014

Hledáte nápady na slavnostní teambuildingové akce? Společnost Catalyst Global nabízí širokou paletu teambuildingových aktivit, které strhnou vaše zaměstnance a dobře je pobaví.

Flat Out Sleigh Ride

Hledáte inteligentní, inovativní a dokonale interaktivní teambuildingovou akci na letošní vánoční večírek? Flat Out Sleigh Ride je slavnostní program plný zábavy, který z vašeho týmu dostane maximum.

Každý tým společnou prací promění „placatou“ hromádku kartonu v důmyslně konstruované sáňky tažené lidskými soby.  Potom na sáně nasadí vlastnoručně vyrobeného Santu a vyrazí na závod, v němž jde o to získat co nejlepší kostým.

Teambuildingové aktivity s vánoční tématikou

Společnost Catalyst nabízí celou řadu dalších kreativních řešení, které se výborně hodí na vánoční večírek, a jiných slavnostních akcí.  Přinášíme několik nápadů na váš příští firemní vánoční večírek.

Essence of Excellence

Dopřejte si úroveň s programem Essence of Excellence, při kterém si procvičíte čich a vytvoříte v týmech svoje vlastní vůně pro váš domov.

Boomtime

Zažeňte po večeři ospalost s programem Boomtime; strhující, bouřlivá a hravá akce s interaktivní obrazovkou, která dostane každého do rytmu a vykouzlí mu na tváři úsměv.

Whiskey Wisdom

Nechte se zlehka pobavit a otestujte logické myšlení týmů s programem Whiskey Wisdom, zbrusu novým číslem, které vás poučí a nastartuje konverzaci.

Obraťte se na Catalyst Teambuilding zjistěte více o těchto i dalších vzrušujících vánočních programech, které podpoří sounáležitost mezi vašimi lidmi a ještě vás pobaví.