19. prosince 2014

Společnost Catalyst Global s hrdostí oznamuje, že se do její teambuildingové sítě zapojila firma Event Masters Belgium.

Teambuildingové oddělení společnosti Event Masters má více než 20 let zkušeností s pořádáním kreativních a inovativních akcí. Samostatně již firma Event Masters představila 50 různých osvědčených konceptů, z nichž si zákazníci mohou vybírat; je nicméně nadšená z toho, že se stala exkluzivním poskytovatelem produktů – zejména obchodních her a hudebních programů – značky Catalyst Global v Belgii.

Věnujte také pozornost unikátní interaktivní večerní hře společnosti Event Masters s názvem Battle of the Tables, kterou firma nabídne prostřednictvím sítě Catalyst Global v prvním čtvrtletí roku 2015. Jde o naprosto flexibilní aktivitu s propracovaným scénářem, kterou lze přizpůsobit přesně na míru a která promění skupinu lidí ve skutečný tým – a to vše během jediné večeře!  Již brzy tento program zahrneme do sítě Catalyst Global.

Generální ředitel společnosti Event Masters Bert Knuts a jeho partner Johnny Machiels navštívil v nedávné době dalšího teambuildingového partnera Catalyst Global, firmu Eagles Team Building France, který pořádal program Orchestrate v plné parádě pro 600 lidí.

Firma Event Masters není žádná běžná společnost v oboru teambuildingu; její sociální odpovědnost je pověstná.  Firma Event Masters, která je partnerem společnosti Cunina, věnovala tréninkovou akci pro čtyřicet dětí z programu Cunina, aby se mohly stát zdravotníky v himálajské oblasti Nepálu. V listopadu si vzal Johnny chvíli volno od filantropické práce v Nepálu a přijel na setkání asijských firem zapojených do teambuildingové sítě Catalyst Global na konferenci Asia Zone 2014.

Příchodem firmy Event Masters se celkový počet společností zapojených do teambuildingové sítě Catalyst Global zvýšil na 40!

Chcete-li vědět více o společnosti Event Masters, klikněte sem:  www.eventmasters.be