9. června 2016

Catalyst Global pokračuje kupředu dále do Evropy. V návaznosti na naše nedávno představené partnerství v České republice přichází strategické spojenectví s polským profesionálem v budování týmů ExProfesso.

Založeno v roce 2003, v ExProfesso mají bohaté zkušenosti a tvůrčí schopnosti, pokud jde o vytváření simulačních her a role-play zážitků. Komunita Catalystu je založena na principech spolupráce a sdílení znalostí. Velmi se těšíme na ‘herní vhled’, kterým ExProfesso přispěje do naší komunity.

Proč Catalyst?

"Vždy je potřeba být inovativní a překvapit své klienty něčím novým, něčím čerstvým - neustále hledáme nové nápady a stále jsme v této oblasti nenasytní - stejně jako naši klienti ;) A právě proto pevně věříme ve smysl celosvětové sítě v budování týmů Catalyst Global. A jsme velmi vděční, že máme tu čest pracovat s Vámi všemi!"

Monika Dymacz (ředitelka společnosti ExProfesso)

Budoucnost budování týmů v Polsku?

"Poté, co jsem strávil hodnotný čas s polským kolektivem, vím, že stejně jako ostatní partneři v naší celosvětové síti Catalyst Global jsou inspirováni kulturou, vědou, sportem a lidským úsilím. Stejně tak přijali ‘miléniový’ přístup při navrhování aktivit sloužících k budování týmů. Jsme velmi rádi, že hry "Life Hacking" ve stylu našeho „FreshBiz“,“ Beat the Box“ a „Big Picture“ jsou nyní k dispozici v Polsku."

Mark Davenport, ředitel Catalyst Global

Pokud hledáte důvěryhodného partnera k posílení efektivity svého týmu v Polsku, rozhodně konzultujte využití služeb se společností ExProfesso.