10. července 2014

Dvě samostatné teambuildingové firmy spojily síly a získaly exkluzivní licenci na teambuildingové akce Catalyst pro Rusko. Uvítali jsme tedy v naší globální komunitě Olu a Elenu Kastenssonovy (Russkie-Prostori) a Marii Varlamovovou (Fabrika).

Vzhledem k našemu rychlému růstu ve východní Evropě nám bylo zřejmé, že se brzy přihlásí společnost, která bude chtít využít potenciál teambuildingových produktů Catalyst na ruském trhu. Nečekali jsme ale, že nás osloví hned dvě firmy najednou!

„Za těchto okolností bychom normálně obě firmy vyhodnotili a rozhodli se pro tu z nich, která by pro nás byla vhodnějším partnerem. Po setkání se zástupci obou firem jsme si ale uvědomili, že obě mají úžasné přednosti, které ale nabízejí z velmi odlišných marketingových pozic. Remíza mezi společnostmi Fabrika a Russkie Prostori byla tak dokonalá, že jsme se ocitli v neobvyklé situaci, kdy pro nás oba potenciální partneři byli stejně atraktivní.

Proto jsme navrhli, aby spolu začali navzájem otevřeně jednat a využili na trhu spojené síly. To se také stalo, ruské partnerství bylo uzavřeno a my můžeme být hrdí, že se nám podařilo tohoto zlomového úspěchu v historii společnosti Catalyst Global dosáhnout.“

Mark Davenport – ředitel společnosti Catalyst Global

Ola, Elena a Maria přijedou příští týden na náš evropský summit v Londýně, kde budou mít příležitost se setkat a navázat kontakty s ostatními podobně založenými profesionály působícími okolo jejich regionu.

Další informace o teambuildingových aktivitách v Rusku se dozvíte na webu www.catalystteambuilding.ru