1. září 2015

Společnost Catalyst Global s radostí oznamuje nově navázané partnerství s firmou Kadoma, která získala exkluzivní licenci pro prodej a distribuci teambuildingových produktů Catalyst v Kolumbii.

Společnost Kadoma je zavedená firma zajišťující teambuildingové a tréninkové programy, jejíž kolumbijská centrála sídlí v Bogotě.  Její tým expertů pořádá programy po celé Kolumbii včetně hlavních center jako Bogota, Cartagena a Medellin pro stále rostoucí počet mezinárodních korporací působících v Kolumbii, pro domácí trh MICE i pro místní podniky a organizace.

CEO společnosti Catalyst Global Guy Baker Kolumbii navštívil, aby společně s moderátorem Elvesem Costou z brazilské partnerské společnosti Conquistar pomohl zorganizovat tréninkový program pro zaměstnance.

„Díky partnerství se společnosti Kadoma budeme moci nabídnout teambuildingové produkty Catalyst v Kolumbii podle našich vysokých standardů kvality. Přátelští a velmi schopní lidé ve firmě Kadoma na nás udělali velký dojem svým důrazem na teambuildingové zážitky, které budou mít trvalý účinek. Zajímavé jsou i vztahy společnosti Kadoma s místními organizacemi pro mládež, které jsou v dobrém souladu s velkorysou kulturou společnosti Catalyst Global.“

Guy Baker, CEO | Catalyst Global

Daniel vnímá partnerství se společností Catalyst Global jako ohromnou příležitost rozšířit svoji nabídku vnitřních akcí a interaktivních obchodních her. Netají se nadšením z know-how, které získá spoluprací s partnery Catalyst Global z celého světa.

„Je nám velkou ctí a jsme hrdí, že můžeme kráčet společně s velkými, že jsme se mohli stát součástí sítě Catalyst Global – největší a nejlepší sítě poskytovatelů teambuildingových programů na světě. Díky tomuto partnerství může společnost Kadoma Outdoors / Catalyst Colombia nabídnout nejlepší, nejuznávanější a také největší sortiment inovativních teambuildingových programů na kolumbijském trhu.“

Daniel Trujillo, spoluzakladatel a výkonný ředitel firmy Kadoma Outdoor

Teambuildingové programy Catalyst, mezi nimiž najdeme akce Flat Out Formula One, Need 4 Speed, The Big Picture a Go Team, se nyní stávají součástí exkluzivní nabídky inovativních, strhujících a zábavných teambuildingových programů firmy Kadoma.

Potřebujete-li další informace nebo chcete-li být první, kdo vyzkouší novou nabídku teambuildingových programů Catalyst v Kolumbii, navštivte web společnosti Kadoma nebo se obraťte na některého z koordinátorů na telefonním čísle +57 317 3742026.

Web: www.kadoma.co