21. března 2016

Catalyst Global hrdě představuje našeho prvního nového partnera pro rok 2016. Společnost Maxin PRAGUE vstoupila mezi nás jako držitel zlaté členské licence, aby se stala výhradním distributorem klíčových teambuildingových produktů celosvětové sítě Catalyst v České republice.

Společnost byla založena v roce 1999 její ředitelkou a zároveň jednatelkou, Jarmilou Škoríkovou. Maxin PRAGUE je předním poskytovatelem destination management & event production služeb, tedy se na profesionální úrovni zabývá organizací nejrůznějších mítinků, akcí, eventů, konferencí, stejně jako uváděním produktů na trh. A nyní, s portfoliem produktů sítě Catalyst, jako její plnohodnotný zástupce pro Českou Republiku, nabízí klientům zcela nový rozměr.  

"Jakmile jsme se dozvěděli, že něco takového jako teambuildingová síť Catalyst existuje a viděli její prezentace, dohoda uvnitř vrcholového vedení Maxin PRAGUE ohledně zahájení spolupráce byla okamžitá. Jelikož jsme zvyklí na využití cloud-sourcingu, stejně jako tvůrčího myšlení předních světových komunit, cítíme, že Catalyst pro nás může být velmi silný spojenec."

Jarmila Škoríková, jednatelka a zakladatelka společnosti, Maxin PRAGUE

"Naše síť roste od úspěchu k úspěchu a Maxin PRAGUE demonstruje rostoucí trend směrem k realizaci hodnot destinačního managementu v portfoliu Catalyst. Naše na míru řešené teambuildingové aktivity umožňují naším partnerským společnostem okamžité zavedení nepřeberného množství kreativních konceptů do svého stávajícího portfolia. Podpora a školení, které se jim od Catalyst dostávají, vytváří vnitřní jistotu a umožňují jim rychlé zařazení do naší skupiny teambuildingových specialistů. Catalyst poskytuje partnerským společnostem vítanou úlevu z náročného přepracovávání starých konceptů a nabízí dramatické zvýšení profitu z prodeje teambuildingových aktivit."

Mark Davenport, vedoucí rozvoje podnikání, Catalyst Global

Praha a napínavé programy v jejích ulicích jdou ruku v ruce. Je to ideální místo pro programy treasure hunts. Maxin PRAGUE má bohaté zkušenosti při tvorbě nejrůznějších kulturních eventů a tours využívajících tablet. Jsou tedy dokonalým partnerem pro dodávání naší technologie „Go Team treasure hunt (Teamové hledání pokladů)“ pro Českou republiku.

V Maxin PRAGUE věří, že "detaily tvoří dokonalost", a jsou hrdí, že tímto heslem žijí ve své práci každý den. Zde v Catalyst Global tyto hodnoty ctíme a pevně věříme, že jsme našli ideálního partnera právě v kolektivu Maxin PRAGUE.

Těšíme se na velmi zářnou společnou budoucnost!