1. října 2014

Společnost Bluehat Group, partner teambuildingové sítě Catalyst pro Velké Británii, rozšiřuje svoji působnost do USA.

Společnost Bluehat Group s hrdostí oznamuje, že od 1. října 2014 bude společnost nabízet produkty Catalyst Global nabízet pod americkou vlajkou v Alexandrii ve státě Virginia. Rádi bychom poděkovali Jimu Wallerovi, prezidentovi firmy Catalyst Events (USA), který nám předal otěže americké pobočky, a těšíme se, až vlajka znovu zavlaje. Přejeme Jimovi vše dobré do penze.

Společnost Catalyst Group má v USA dobře zavedenou síť, takže budeme moci nabídnout celou řadu atraktivních akcí po celém kontinentu. Vítáme v týmu společnosti Bluehat Katie Kaiserovou, která nastoupí na pozici provozní ředitelky pro USA, a jsme si jisti, že právě pod jejím vedením se bude náš tým rozvíjet a rozšiřovat, aby byl silnější než kdy dříve.

Tim Shepley, generální ředitel společnosti Bluehat Group

Pro mě i pro všechny ostatní jsou to skvělé zprávy. Jimova láska k zahradničení a cyklistice mu určitě přinese spoustu zábavy – a nám bude chybět jeho obsáhlé zkušenosti, podpora a dobrodružná povaha. Těší mě, že společnost Bluehat přistoupila na to, že povede firmu Catalyst USA a že s ní bezesporu dosáhne stejného úspěchu, jaký vykazuje Bluehat Group ve Velké Británii. Staneme se tak skutečně nejmodernějším globálním specialistou na americkém trhu!

Katie Kaiser, provozní ředitelka pro USA ve společnosti Bluehat Group

Více o našem partnerství se dozvíte na webu www.catalystevents.com a www.bluehatgroup.co.uk