11. dubna 2017

Jsme nadšeni, že můžeme představit Premio Teambuilding, nového člena Catalyst Global teambuildingové sítě, který si zajistil exkluzivní licenci pro trh a dodává teambuildingové produkty Catalyst Global v Kostarice a Panamě. Toto je vzrušující krok ke zvětšování enormního vlivu, který mají teambuildingové produkty od Catalyst Global na týmy ve Střední a Jižní Americe.

PREMIO Teambuilding je dceřinou společností PREMIO DMC, mezinárodně uznávané společnosti, která dodává kompletní služby managementu cílů v rámci Kostariky a na míru ušité programy svým zákazníkům. Její úspěch je založen na novém přístupu, který se snaží obohatit cíle zákazníků a poskytnout hostům cestu, která navždy ovlivní jejich životy.  

My v PREMIO Teambuilding jsme nadšeni, že můžeme vstoupit na tuto cestu jako partner v rámci sítě Catalyst Global. Opravdu věříme, že teambuildingové zkušenosti jsou klíčem pro organizace, které chtějí pracovat efektivněji a v harmoničtějším prostředí. Usilujeme o dokonalost a jsme si jisti, že toto partnerství je klíčovou ingrediencí pro úspěch v tomto byznysu. Je pro nás ctí být součástí tohoto skvělého týmu teambuildingových profesionálů z celého světa. Jsme připraveni!”

Rolando Ramirez, Generální ředitel / Partner, Premio Teambuilding (Catalyst Kostarika a Panama)

"Jako popřední specialista v odvětví MICE (meetingy, pobídky, kongresy a eventy), Premio je pyšné na to, že přináší svět Catalyst do Kostariky, perfektní destinace pro teambuilding. Profesionálně navržené teambuildingové aktivity a obchodní hry od Catalyst, spolu s její globální sítí partnerů, umožní nové dceřiné společnosti Premio, Premio Teambuilding, naplňovat potřeby svých klientů. Před sebou vidíme mnoho růstu, jak lokálního, tak i mezinárodního, když bereme do úvahy, že Kostarika má živou místní ekonomiku lokálních firem a dobře zavedených nadnárodních společností." 

Helena Chavarría, Prezidentka a zakladatelka Premio DMC.

Tým z Catalyst Global minulý týden navštívil Kostariku, aby PREMIO týmu poskytl sadu školících dnů. Tréninkové lekce zahrnují produktové know-how v otázce prodeje a dodání. Část je věnována prozkoumávání skvělých atrakcí a věcí, které možno dělat a vidět v Kostarice. Mark Davenport, Manažer obchodního rozvoje, na zpáteční cestě vyzdvihoval vášeň a pečlivost PREMIO týmu.  

"Premio DMC demonstruje zvyšující se trend směrem k DMC, uvědomujíc si hodnotu našich teambuildingových řešení ‘na klíč’, které umožňují DMC okamžitě zařadit množství kreativních konceptů do jejich existujícího portfolia. Jsem nadšený z tohoto nejnovějšího partnerství a vím, že Premio DMC přinese do sítě Catalyst Global enormní množství zkušeností."

Mark Davenport, Manažer obchodního rozvoje, Catalyst Global

Těšíme se na úzkou spolupráci a očekáváme od PREMIO teambuildingového týmu vzrušující věci.