Need 4 Speed – časovou a pohybovou studii v miniaturním měřítku. Need 4 Speed je akční stolní hra, do které se účastníci aktivně zapojí a mohou sledovat a zlepšovat svoje výkony." /> Nová týmová aktivita pro podporu zlepšování procesů - Catalyst Czech Republic

17. listopadu 2010

Právě jsme představili program Need 4 Speed – časovou a pohybovou studii v miniaturním měřítku. Need 4 Speed je akční stolní hra, do které se účastníci aktivně zapojí a mohou sledovat a zlepšovat svoje výkony.

Týmy dostanou hromadu dílů a musí zmobilizovat všechny své síly, aby z nich v rekordním čase sestavily model auta. Klíčem k úspěchu je optimalizace procesů; jedině tak může tým vytvořit úspěšnou výrobní linku a ušetřit tak při stavbě vzácné vteřinky.

V dnešní době, kdy je podmínkou úspěchu zlepšování procesů, je program Need 4 Speed skvělou platformou pro diskuzi nad praktickými úkoly. Podle údajů o prodejích v JAR, SAE a asijských regionech je zřejmé, že program nabízí zákazníkům hledajícím účinný teambuilding zaručenou návratnost investice.

Chcete-li vědět, jak dostat program Top Gear i na váš stůl, klikněte sem