16. února 2015

Společnost Scarlett Entertainment, celosvětový specialista na zábavní programy, je vobou číslo jedna pro destination entertainment. Teambuildingoví specialisté z firmy Scarlett sídlící v Hong Kongu jsou partnery teambuildingové sítě Catalyst Global a vystupují pod názvem Team Building Asia.

Kdo v našem oboru neslyšel název Scarlett Entertainment & Media? Jako jeden z předních specialistů na destination entertainment, který má na kontě více než 5000 akcí na stovkách různých míst je firma Scarlett synonymem zábavních akcí na špičkové úrovni.  V obsáhlém portfoliu jejich klientů najdeme přední mezinárodní společnosti a akce.  

Díky důrazu na geografickou specializaci je společnost Scarlett Entertainment proslulá svými lokálními znalostmi a know-how.  Proto spolupracuje s firmou Team Building Asia, která vystupuje jako její teambuildingový specialista pro Asii.  

Společnost Team Building již uspořádala přes 1500 akcí pro více než 95 500 účastníků a zakládá si na tom, že je známá jako jedna z nejvíce inovativních a kreativních teambuildingových firem v celé Asii a Pacifiku, která se vždy dokáže přizpůsobit potřebám svých klientů.

V nedávném rozhovoru vysvětlil Stuart Harris, spoluzakladatel firmy Scarlett Entertainment a CEO pro Team Building Asia, v čem jejich práce spočívá, jejich poslání, zaměření na lokální trh a důraz na klíčové teambuildingové akce:

a všechny teambuildingové aktivity Catalyst Global, které jsou prostřednictvím naší sítě k dispozici po celém světě.

Přečtěte si rozhovor s lidmi z firmy Entertainment a se Stuartem Harrisem z Team Building Asia.

Společnost Team Building Asia nabízí teambuildingové produkty Catalyst Global v Hong Kongu, Macau a Šanghaji. Kontaktujte Stuarta Harrise a jeho tým ještě dnes a ptejte se, jako teambuildingovou aktivitu na míru by pro vás mohli připravit.