29. května 2017

Společnosti Team Challenge bylo uděleno exkluzivní právo prodávat a distribuovat produkty společnosti Catalyst Global ve Skotsku, tak jako i práva na anglický trh. Očekává se taky, že partnerství změní způsob, jakým se ve Skotsku a Anglii dělají teambuildingové eventy.

Společnost Team Challenge již každý rok dodává více než 400 firemních eventů vysoké kvality pro mnoho z celosvětově nejúspěšnějších organizací včetně BP, KPMG a Standard Life Investments. Jako poskytovatel produktů Catalyst Global, společnost Team Challenge se chystá zavázat k expanzní strategii a zaměřit se na nové sektory, včetně farmaceutického a technologického průmyslu.

Interaktivní gamifikované obchodní hry

Investice Catalyst Global do digitální gamifikace umožní společnosti Team Challenge postoupit s inovačními aktivitami jako je Peak Performance, interaktivní hra, která po týmech požaduje, aby vedli klienty na vrchol Mount Everestu, jako i live streaming těchto výzev. Tento vývoj umožňuje týmům pracovat spolu, bez ohledu na to, kde jsou, sdílet znalosti a motivace toho druhého k dosažení určených cílů.

Přístup k síti Global Distribution

Kromě přístupu k produktům Catalyst Global může společnost Team Challenge používat síť společnosti k distribuci svých vlastních produktů. Klienti společnosti, která je přítomná na mezinárodním trhu, budou také profitovat z konzistence v praktikování rozvoje týmu, jelikož eventy, které se uskutečňují ve Spojeném Království, můžou být opakovány v globálním měřítku, a to s pomocí zámořských partnerů.

Gerard Crowley, zástupce ředitele společnosti Team Challenge, řekl:

Zjistili jsme, že představení digitální gamifikace na firemních eventech je extrémně silný způsob, jak zapojit a motivovat zúčastněné. Toto partnerství dává našim klientům ze Spojeného Království přístup k největšímu světovému portfoliu teambuildingových aktivit. Catalyst Global je jednou z nejrespektovanějších organizací v rámci odvětví. Její produkty a inteligentní hry motivují a povzbuzují pokrok způsobem, kterým to jiné aktivity nedokážou. Jsme nadšeni, že s nimi pracujeme na tom, abychom přinášeli našim klientům nejnovější a nejefektivnější technologie.”

Guy Baker, generální ředitel Catalyst Global, okomentoval:

"Jsme skutečně rádi, že máme tak vysoce respektovaný tým plný entuziasmu, který reprezentuje naše produkty ve Spojeném Království. Síť Catalyst Global z této spolupráce a sdílené expertízy našich partnerů profituje. Společnost Team Challenge přináší své roky zkušeností a unikátní přístup, z čeho opět naši partneři a jejich zákazníci na celém světě profitují. Těšíme se na dlouhé a vzájemně prospěšné partnerství."