19. prosince 2012

S velkou hrdostí představujeme nového člena sítě Catalyst Global.

Včera se v londýnském hotelu Grosvenor setkal Dani Polajnar (ředitel společnosti Team Building Academy) a Luka Jan (Project Manager) s řediteli společnosti Catalyst Markem Davenportem a Robem Yeungem, aby oficiálně uzavřeli naše nové partnerství.

Team Building Academy (TBA) je organizace, která se zabývá povzbuzováním týmové spolupráce prostřednictvím kvalitních teambuildingových programů. Společnost TBA působí na poli přípravy, moderování, organizace a pořádání teambuildingových programů. Kromě toho pořádá interaktivní teambuildingové akce, obchodní semináře a konference a provádí také výzkum a nabízí poradenství v oblasti teambuildingu.

Její centrála sídlí v Lublani a společnost bude od nynějška nabízet unikátní teambuildingové akce Catalyst ve Slovinsku, Rakousku, Maďarsku a Chorvatsku.

Mark Davenport, ředitel společnosti Catalyst, k tomu říká: „Team Building Academy je už čtvrtá teambuildingová společnost, která v letošním roce získala naši exkluzivní licenci. Je to skutečně významný milník v rozšiřování naší celosvětové sítě, protože přibývá etablovaných teambuildingových společností, které si uvědomují, že mít v portfoliu kreativní týmové programy Catalyst je pro ně přínosné. Některých z našich největších úspěchů jsme dosáhli díky partnerství s profesionálními poskytovateli teambuildingových řešení, kteří mají skvělou pověst mezi lokálními zákazníky – pro TBA to určitě platí beze zbytku.“

Máte podobnou firmu a chcete navázat oboustranně přínosný vztah se společností Catalyst Global? Klikněte sem a stáhněte si potřebné informace.

Jestliže hledáte nápady na teambuildingovou akci ve Slovinsku, Rakousku, Maďarsku nebo Chorvatsku, navštivte web www.tba.si