12. května 2014

I nadále pokračujeme v budování aliance předních světových teambuildingových společností. Tentokrát míříme na sever do Finska; s hrdostí vítáme v naší globální komunitě firmu Seikkailu.

Společnost Seikkailu získala exkluzivní licenci pro pořádání teambuildingových aktivit Catalyst po celém Finsku. Firma se věnuje teambuildingu již od svých počátků a získala si uznání díky svým netradičním akcím; na trhu s event marketingem je ve své zemi na špici. Nyní má možnost přinést na finský trh novou teambuildingovou dynamiku.

Jako jedna z průkopnických teambuildingových firem ve Finsku jsme vždycky po očku sledovali vývoj společnosti Catalyst. Podobně jako my, i firma Catalyst si vždy konzistentně držela svoji pozici v oboru a jsme velmi hrdí, že se můžeme zapojit do její sítě expertů na teambuilding.

Protože nabízíme komplexní služby v oboru incentivních aktivity – pod značkou Fincentive – máme velmi široký záběr činností, pro které neustále vyhledáváme kreativní a spolehlivé partnery působící v daných destinacích. Jako členové komunity Catalyst získáme konkurenční výhodu a klienti zase důvěru v poskytovatele teambuildingových akcí se spolehlivým zázemím. To, co společnost Catalyst vybudovala, je zcela unikátní, protože žádná jiná firma nepropojuje dohromady nezávislé teambuildingové formy v celosvětovém měřítku.

Skutečně se těšíme na setkávání s dalšími teambuildingovými specialisty z celého světa a na to, až s nimi budeme sdílet produkty, zkušenosti, poznatky a osvědčené postupy. Na oplátku můžeme nabídnout svoje zkušenosti s rozvojem osobní výkonnosti, know-how a techniky a též nástroje Fincentive

Timo Heinaro, generální ředitel, Seikkailu

Ať už bude firma Seikkailu pořádat ve Finsku jakékoli týmové akce, vybavili jsme ji komplexním sortimentem konferenčních programů, obchodních her, technik nácviku jednání s lidmi a velkolepých motivačních akcí. Ať už se jedná o malou schůzku 10 lidí nebo konferenci pro 1000 účastníků, firma Seikkailu vám nabídne teambuilding podle vašich potřeb.

Catalyst Global vítá přátele z Finska!

Více o připravených aktivitách i o detailně propracovaných řešeních na míru podle vašich potřeb se dozvíte na adrese:

timo@seikkailu.fi