3. ledna 2013

Do nového roku vstupujeme s dobrými zprávami: na Štědrý den roku 2012 podepsala teambuildingová společnost Agentūra ŪPAS exkluzivní smlouvu o zajišťování teambuildingových aktivit Catalyst v Litvě, Lotyšsku a Estonsku.

Díky 5letým zkušenostem na trhu s teambuildingem a obsáhlému portfoliu firemních klientů je pro nás společnost Agentūra ŪPAS (viz výše) dokonalým partnerem, který bude schopen využít náš potenciál na tomto trhu. Při navazování nových partnerství a rozvíjení naší intenzivně propojené komunity teambuildingových profesionálů z celého světa klademe velký důraz na to, abychom nalezli „ty správné lidi“. Lidé ze společnosti Agentūra ŪPAS určitě vnesou do kultury společnosti Catalyst novou hodnotu.

V minulých několika letech jsme se etablovali jako přední poskytovatel teambuildingu v Litvě; dnes již máme obsáhlé portfolio teambuildingových aktivit a chceme si i nadále tuto dobrou pověst udržet. Díky partnerství se společností Catalyst můžeme nyní klientům ihned nabídnout ještě větší výběr unikátních teambuildingových řešení a zůstat tak na čele pelotonu. Společnost Catalyst pečuje o vývoj nových produktů a zaměřuje se i na prodej a vlastní pořádání akcí.

V Pobaltí v dnešní době pozorujeme dramatický nárůst na trhu s incentivními programy a domácí klienti mají vysoká očekávání, pokud jde o zážitkový teambuilding. Společnost Catalyst se proslavila kvalitou a inovacemi při navrhování týmových her a naše realizace mají naprosto profesionální úroveň; společně nemůžeme prohrát!

Darius Lomsargis, ředitel společnosti Agentūra ŪPAS

Hledáte-li teambuildingové akce, konferenční programy, neformální týmové aktivity nebo interaktivní simulace obchodních situací ve Vilnuju, Rize nebo Talinnu, navštivte web www.catalystteambuilding.lt