Toy Factory se zúčastnilo 200 delegátů konference, kteří společně vyráběli dřevěné hračky pro charitu. " /> Zbrusu nový produkt - Catalyst Czech Republic
Toy Factory Charitable Team Building Activity

9. listopadu 2011

Uspořádali jsme další úspěšnou týmovou aktivitu na podporu sociální odpovědnosti. Akce Toy Factory se zúčastnilo 200 delegátů konference, kteří společně vyráběli dřevěné hračky pro charitu.

Team Building Asia, partnerská firma společnosti Catalyst, uspořádala program pro společnost TE Connectivity na její konferenci v Šanghaji. Ve spolupráci 18 týmů vznikly výrobní linky pro sestavování a barvení nejrůznějších dřevěných hraček. Dětské charitativní organizace v okolí výsledný náklad závodních aut, lodiček a dvouplošníků vřele uvítaly.

Program Toy Factory se setkal s vřelým přijetím a prokázal, že přináší pozitivní týmový zážitek, který účastníkům umožní převzít aktivní roli v oblasti sociální odpovědnosti.

Svátky se rychle blíží! Hledáte-li týmovou aktivitu s vánoční tématikou, využijte program Toy Factory, při kterém se vaši lidé promění v Santovy pomocníky.

Chcete-li o programu Toy Factory vědět více, klikněte sem