9. února 2015

Nizozemská společnost Windshift se zapojila do teambuildingové sítě Catalyst Global.

Firma Windshift vznikla před více než 13 lety a stala se v Nizozemsku synonymem pro plážové akce jako kiting, lukostřelba nebo pozemní plachtění. Byla již delší dobu známá a populární díky unikátním řešením aktivních programů pro firemní odpočinkové dny a teambuildingové akce. 

Zčásti kvůli rostoucí poptávce ze strany pravidelných zákazníků a zčásti kvůli celkovém růstu trhu se společenskými akcemi a konferencemi v Nizozemsku získala firma Windshift, aby dosáhla větší diverzifikace, licenci na poskytování populárních teambuildingových produktů Catalyst Global v Nizozemsku.

Zakladatel firmy Alex ten Klein v nedávném rozhovoru o tomto rozhodnutí připojit se k síti Catalyst Global řekl:

„Chtěl jsem na firemní i osobní úrovni rozšířit svoji nabídku teambuildingových aktivit. Náš trh má ohromný potenciál.  Portfolio produktů Catalyst Global představuje skvělý způsob, jak dosáhnout dalšího růstu na našem tradičním trhu – tedy v oblasti plážových akcí – ale zároveň nám zajistí dobrou pozici i na neustále rostoucím trhu s konferenčními a společenskými akcemi.  Pro Windshift je to výborný tah.“

Pro společnost Catalyst Global je to také skvělá zpráva.  Poté, co se připojila firma Windshift, ji společnost Catalyst Global zastupuje 31 partnerů71 zemích. V roce 2014 bylo uspořádání 1725 programů Catalyst Global pro 145 337 účastníků a stali jsme se tak největší světovou teambuildingovou sítí. Firma Windshift přináší do sítě Catalyst Global novou dimenzi unikátního know-how díky svým rozsáhlým zkušenostem s pořádáním outdoorových akcí.

Chcete-li, aby společnost Windshift vytvořila řešení na míru potřebám vaší příští konference nebo teambuildingové akce, navštivte její web na adrese www.windshift.nl.