11. července 2014

Společnost Catalyst Global s radostí vítá ve svojí stále rostoucí síti teambuildingových společností firmu Work Happiness Japan. Společnost Work Happiness se specializuje na poradenství při reorganizacích, školení vedoucích pracovníků, školení nových zaměstnanců a firemní teambuilding.

V květnu 2014 navštívil zcestovalý CEO společnosti Catalyst Global Guy Baker poprvé Japonsko, aby sledoval organizaci teambuildingové akce Catalyst s názvem „Flat Out Rickshaw“.  Akce byla nesmírně úspěšná.  Guy pak využil příležitosti a setkal se během svojí návštěvy s několika předními teambuildingovými společnostmi. Při setkání se Šingem Yošimurou a ředitelem pro obchodní rozvojem Etohem „Katsu“ Katsuakimi z firmy Work Happiness, zdálo se mu na první pohled, že její přístup přesně odpovídá přístupu společnosti Catalyst Global. Firma Work Happiness se specializuje na poradenství při organizačních změnách, trénink ve vedení lidí, školicí semináře pro nové zaměstnance a firemní teambuilding a sídlí ve čtvrti Hamamatsu-cho v centrálním Tokyu.

Krátce poté projevila společnost Work Happiness zájem o licenci na produkty Catalyst Global v Japonsku. Katsu vysvětlil, je firma věnuje spoustu času každodenní agendě a – podobně jako řada dalších držitelů licencí Catalyst Global – má velmi málo času na výzkum a vývoj nových produktů, i když tuto činnost vnímá jako významnou součást svého podnikání.  Poté dodal, že firmu Work Happiness také velmi zajímá účast v celosvětové síti podobě založených teambuildingových firem, s nimiž bude moci sdílet poznatky, obchodní kontakty a potěšení z práce.  Firma Catalyst Global je tedy přirozenou volbou.

Společnost Catalyst Global s nadšením vítá firmu Work Happiness ve svojí stále rostoucí mezinárodní síti teambuildingových společností a velmi ji těší, že její produkty budou nyní k dispozici i v Japonsku.

Chcete-li další informace o teambuildingových aktivitách v Japonsku, kontaktujte nás

ワークハピネスのモットー

株式会社ワークハピネスでは、「世界中の組織を、”Work Happiness”にあふれるチームに変えること。」をモットーに、スタンス強化系・スキル&ナレッジ強化系など目的に応じた新入社員・若手・管理職研修などの人材開発や、企業の変革期における戦略転換・風土変革などの組織改革コンサルティングを提供しております。