Catalyst Teambuilding South Africa uspořádala „interaktivní zážitek Big Picture“ pro 3000 fanoušků na mistrovství světa." /> Big Picture – světový pohár - Catalyst Czech Republic

11. září 2010

Catalyst Teambuilding South Africa uspořádala „interaktivní zážitek Big Picture“ pro 3000 fanoušků na mistrovství světa.

Jihoafrická společnost Dream Team Catalyst uspořádala sérii akcí, která vyvrcholila největším programem Big Picture v historii firmy. Akci nechal uspořádat tématický park Gold Reef City a významná rozhlasová stanice ve městě Johannesburg, Highveld Stereo:

  1. Cílem bylo nažhavit místní lidi a podnikout něco velkolepého v souvislosti s blížícím se turnajem, který se měl v Africe konat vůbec poprvé.
  2. Kromě toho chtěli pořadatelé připravit vřelé uvítání stovkám tisíc návštěvníků a fanoušků z celého světa.

Řešení spočívalo ve speciálně upravené programu Big Picture; šlo o 588 destiček, na jejichž malbě se podílelo 3000 lidí na čtyřech místech v Johannesburgu a okolí. Hotové dílo o rozměrech 5 x 20 m bylo odhaleno den po zahajovacím ceremoniálu a během turnaje bylo vystaveno u vchodu do tématického parku. Obraz hotového díla v supervysokém rozlišení byl také vytištěn na ohromné bigboardy, které během turnaje zdobily panorama města.