Hole In One Indoor Team Building Game

Hole in One Golfový turnaj se zaměřením na místní komunitu

Přehled

  • 1 hodina 30 minuty - 2 hodiny
  • Uvnitř
  • Soupeřivý a spolupracující
  • Minimum: 18
  • Maximum: Neomezeno

Zobrazit fotografie

Zobrazit videa

Nechte svoje týmy soutěžit v minigolfu se zaměřením na místní komunitu.
Hole in One Helping People in Need

Náčrt programu

Golf byl vždy oblíbeným sportem při navazování obchodních kontaktů, ať už venku pod širým nebem nebo v konferenčním sále.  A my jsme tento úctyhodný sport proměnili v zábavnou a strhující miniaturní verzi, do které se každý může smysluplně zapojit.

Během programu Hole in One účastníci rozdělení do týmů navrhnou a postaví minigolfové hřiště, na kterém si to pak rozdají v turnaji. 

Při návrhu hřiště týmy pracují s materiály, které dostanou.  Výzva spočívá v tom, že každá jamka musí být zajímavá, náročná a koncepčně odlišná.

Každý tým má dále za úkol navrhnout a vyrobit vlastní golfovou hůl, se kterou pak budou hrát závěrečný turnaj, při kterém se budou trefovat do jamek a sbírat body.

Výsledky vzdělávání a rozvoje

Hole In One je vysoce energetická aktivita, kde se každý zapojuje do všech aspektů, kterými jsou odpovídání na těžké otázky, kreativní navrhování a stavění golfového hřiště. Zlepšuje se zde kreativita a odhazují zábrany! Kvůli navrhování minigolfového hřiště se čerpají taky komunikační schopnosti a dovednosti v oblasti projektového managementu. Účastníci se baví a mají skvělý pocit z dávání!

Myšlenky Společenské odpovědnosti společnosti (CSR) Logo Společenské odpovědnosti společnosti (CSR)

Program Hole in One je plně v duchu sociální odpovědnosti, takže se při něm používají již nepoužívané materiály a zabalené zboží nepodléhající zkáze – z toho všeho se buduje výsledné hřiště.

Po akci jsou pak potraviny věnovány vybrané místní charitativní organizaci, která se snaží využít plýtvání jídlem k nasycení hladových.  Jako projev dobré vůle pak každý účastník dostane za úkol přinést 5–10 věcí z předem sestaveného seznamu přání, který zašle vybraná charitativní organizace. Další možnost spočívá v tom, že vám dodáme bedny s potravinami, které lze pro program použít, nebo před vlastní akcí vyšleme týmy na charitativní nákupy s předem stanoveným rozpočtem.

Zobrazit fotografie

Zobrazit video

Přehled

Klíčové obchodní přínosy

  • Sociální odpovědnost
  • Služby zákazníkům
  • Zábava a motivace
  • Plánování projektů
  • Stimulace kreativity

Odeslat poptávku

Políčka označená * jsou povinná.