Tree-Mend-Us Team Building Corporate Social Activity

Tree-Mend-Us Najděte si místo a zasaďte strom!

Přehled

  • 2 hodiny - 4 hodiny
  • Venkovní
  • Spolupracující
  • Minimum: 8
  • Maximum: Neomezeno

Zobrazit fotografie

Výsadba stromů s pozitivním sociálním a ekologickým dopadem
Tree-Mend-Us Logo

Náčrt programu

Program Tree Mend Us je venkovní akce, při které týmy soutěží v různých úkolech, ekologických kvízech, fotografických soutěžích a také v hledání semenáčků a virtuálním nebo i skutečném sázení stromů. Je to zábavný ekologický lov stromů a také motivační činnost, která sjednotí váš tým nad hmatatelnými výsledky!  Program Tree-mend-us je založen na naší moderní aplikaci Go Team.

Každý tým dostane zlatou lopatku, přepravku se semenáčky a soubor indicií a vyrazí hledat předem připravená místa. Účastníci pak oslaví každý splněný úkol tím, že na daném místě zasadí strom.

 

Výsledky vzdělávání a rozvoje

Teams must work together to complete fun challenges and quiz questions to navigate their way to prearranged locations. And whatsmore, research atests that when people work together for social or environmental good they bond together. Planting trees, especially in a common area familiar to participants builds a lasting memory and a lasting change to their environment that they can feel proud that they have had a positive impact on.  Tree-Mend-Us also has fantastic health and wellbeing benefits as everyone gets outside and active.  Moreover, it brings awareness and mindfulness to environmental issues, enabling participants to realise that a big project is the sum of small actions.

Myšlenky Společenské odpovědnosti společnosti (CSR) Logo Společenské odpovědnosti společnosti (CSR)

Program Tree-Mend-Us vznikl se zvláštním zřetelem na sociální odpovědnost a nejde zdaleka jen o pozitivní dopad sázení stromů na životní prostředí.  Ekologické kvízy také rozšiřují znalosti účastníků a povzbudit je k dalšímu přemýšlení o dopadech jejich každodenních činností na naši planetu.

A jako bonus můžete do akce zapojit charitativní organizace B1G1 a dosáhnout tak ještě většího účinku.

Další aktivity z oblasti sociální odpovědnosti najdete na naší stránce o sociální odpovědnosti; klikněte na tlačítko dole a projděte si uvedené odkazy na teambuildingové programy.

Zobrazit teambuildingové aktivity pro sociální odpovědnost

Do akce můžete zapojit charitativní organizace B1G1 a dosáhnout tak ještě většího účinku.

 

Zobrazit fotografie

Přehled

Klíčové obchodní přínosy

  • Sociální odpovědnost
  • Zábava a motivace
  • Dynamika týmu
  • Jak sjednotit tým

Odeslat poptávku

Políčka označená * jsou povinná.