That Was The Year That Was Teamwork Activities

That Was The Year That Was Kvíz k večeři s tematickými video ukázkami

Přehled

  • 30 minuty - 2 hodiny
  • Uvnitř
  • Soupeřivý
  • Minimum: 10
  • Maximum: Neomezeno

Zobrazit fotografie

Svižná a vysoce interaktivní akce, která vyzkouší schopnost týmové práce i vaše mozkové závity.
That Was The Year That Was Logo

Náčrt programu

Stále oblíbený a dokonale zábavný kvíz zaručeně prolomí ledy, přimějte každého z publika, aby se zapojil, a vytvoří událost, na kterou se jen tak nezapomene. Program That Was The Year That Was je pozoruhodná kombinace všech vašich oblíbených kvízových show. Týmy se budou cestovat v čase s pomocí archivních filmů, fotomontáží, hudby a zvukových úryvků.

Týmy musí zmobilizovat vzpomínky a znalosti všech svých členů a maximálně spolupracovat, aby se co nejrychleji dobrali ke správné odpovědi a získaly další body. Otázky se týkají sportu, filmů, hudby, významných světových událostí a tak dále – každý si tu najde svoje. Lze samozřejmě doplnit i další kola otázek na míru vašemu publiku nebo ústřednímu poselství či tématu konference.

Archivní klipy a otázky jsou vždycky zajímavé, ale to hlavní na celé akci jsou komentáře týmů. Ty nejvtipnější komentáře pak před vyhlášením správných odpovědí uslyší všichni.

Aby bylo napětí ještě větší a aby pozornost během kvízu neutuchala, je vítězný tým vyhlášen až po úplně poslední otázce.

Program That Was The Year That Was je fantastická týmová akce, která zaručuje zábavu a nezapomenutelný zážitek a zároveň všem hlouběji vštípí ústřední poselství vaší konference a posílí týmového ducha.

Výsledky vzdělávání a rozvoje

That Was The Year That Was je pořád populární a skvělý zábavný kvíz, který pokrývá širokou škálu subjektů a každému tak umožňuje zapojit se. Vyzdvihuje rozdíly mezi jednotlivci a přináší ocenění znalostí a dovedností ostatních lidí pohodovým, zábavným a neformálním způsobem. Tento event, který je rychlý a vysoce interaktivní, testuje týmovou práci, tak jako i paměť. That Was The Year That Was je taky množstvím zábavy a smíchu. Nezapomenutelná aktivita, o které se bude mluvit ještě dlouho po skončení eventu.

Zobrazit fotografie

Přehled

Klíčové obchodní přínosy

  • Zábava a motivace
  • Řízení rizik
  • Stimulace kreativity
  • Jak sjednotit tým

Odeslat poptávku

Políčka označená * jsou povinná.