Trash Or Treasure Team Building Activity

Trash Or Treasure Uhodněte cenu starožitnosti

Přehled

  • 30 minuty - 2 hodiny
  • Uvnitř
  • Soupeřivý
  • Minimum: 8
  • Maximum: Neomezeno

Zobrazit fotografie

Retro aktivita, při které mají týmy za úkol rozhodnout, co je kýč a co je klasika.
Trash or Treasure Logo

Náčrt programu

Je to odpad nebo poklad? Tahle otázka nedá spát tisícům potenciálních sběratelů.

Kolikrát jsme už v televizi viděli reklamu na něco drahého a říkali si „Moje maminka tohle měla, ale vyhodila to“?

Trh se starožitnostmi a sběratelskými předměty se rychle mění a to, co dříve bylo běžné a všichni to vyhazovali jako pouhý „odpad“, může mít dnes pro sběratele z celého světa ohromnou cenu. Víte, kolik by dnes stál polorozpadlý originální Chopper nebo třeba Sinclair C5, nebo třeba plastová hračka, kterou dostávají děti někde ve fastfoodu? Pak je program Trash or Treasure pro vás to pravé.

Dnešní sběratelé se zajímají o předměty populární kultury, filmu a hudby i o hračky (se kterými si nikdy nikdo nehrál a především jsou v původním obalu), technologie, kýč, potřeby do domácnosti a všechno možné ze všech oblastí života. Sběratelský trh podporovaný internetem pak vytváří svoji vlastní nabídku. Klíčem k úspěchu je vědět, co je právě v kurzu a co ne a co bude v kurzu za nějakou dobu.

Program Trash or Treasure dává účastníkům příležitost hádat hodnotu nejrůznějších sběratelských předmětů z posledních 50 let – od fotoaparátu, moderního rádia a robota-hračky až po retro televizor, vzácný časopis nebo limitovanou edici singlů na 7" deskách. Týmy postupně projdou všechny předměty a snaží se uhodnout jejich stáří, původní cenu a současnou hodnotu.

Program Trash or Treasure je zábavným a zároveň sofistikovaným a poučným zážitkem, která se stane přirozeným středobodem večerního setkání nebo podvečerní recepce.

Výsledky vzdělávání a rozvoje

Trash or Treasure je unikátní nástroj, který vytváří spojení a chytře stimuluje diskuzi, je vtipný a vypráví příběh, čím vytváří společenskou a pozitivní atmosféru. Pro zajištění toho, že hrubé odhady odrážejí znalosti celého týmu, ne jen jednoho člena, je potřeba efektivní komunikace a dělání rozhodnutí. Díky zajímavé a současné tematice zanechává Trash or Treasure v účastnících trvalé vzpomínky a spojení.

Zobrazit fotografie

Přehled

Klíčové obchodní přínosy

  • Zábava a motivace
  • Budování sítě kontaktů
  • Řízení rizik
  • Stimulace kreativity
  • Jak sjednotit tým

Odeslat poptávku

Políčka označená * jsou povinná.