Catalyst síť

Catalyst Afrika a Blízký Východ

Společná práce na dodávání Catalyst team-buildingových produktů klientům napříč Afrikou a Blízkým Východem

Agence Synergy

Region: Tunis

Společnost Agence Synergy, popřední team-buildingová společnost a společnost pro management událostí, která se nachází v Tunisu, má výlučnou licenci k distribuci team-buildingových produktů Catalyst po celém Tunisu.

Přečtěte si více

biz GROUP - Teambuilding

Region: Blízký východ

biz-events je přední team-buildingová společnost na Blízkém východě, která nabízí širokou paletu řešení pro potřebu všech týmů. Její pobočky se nacházejí v SAE (Dubaj), Abú Zabí, Kataru a Egyptě.

Přečtěte si více

Challenge Group

Region: Izrael

Challenge Group je izraelská společnost zajišťující komplexní služby v oboru teambuildingu a tréninku. Její centrála sídlí výhodně v Tel Avivu, takže může působit a nabízet teambuildingové aktivity po celém Izraeli.

Přečtěte si více

Dream Team Catalyst

Region: Afrika

Firma Dream Team Catalyst s pobočkami v Joburgu, Kapském Městě, Kwazulu Natal a Východním kapsku je oficiálním dodavatelem programů Catalyst v celé Africe.

Přečtěte si více

Mare Motivasyon

Region: Turecko

V Turecku pořádá programy Catalyst společnost Mare Motivasyon. Centrála sídlí v Istanbulu, odkud obsluhuje oba břehy Bosporu, Anatolii i celé pevninské Turecko, kde zajišťuje kvalitní teambuildingové programy.

Přečtěte si více

Stawi Advisory

Region: Keňa

Stawi Advisory je exkluzivní licenční partner team-buildingových programů od Catalyst a zkušenostních obchodních her v Keni

Přečtěte si více

Catalyst síť