Catalyst Amerika

Spolupráce a sdílení nejlepší praxe pro zajištění toho, že Catalyst team-buildingové produkty přinesou změnu organizacím napříč celou Amerikou.

Antawaya

Region: Čile

Catalyst Global team-buildingové produkty jsou prodávány a distribuovány v Čile pod exkluzivní licencí společností Antawaya Group, popřední školící a team-buildingovou společností v Čile.

Přečtěte si více

Catalyst Mexico

Region: Mexiko

Společnost Catalyst Mexico se sídlem v Monterrey zajišťuje nejlepší teambuildingové programy a firemní akce v Mexiku.

Přečtěte si více

Conquistar

Region: Brazílie

Conquistar je firma s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti teambuildingu, která působí jako exkluzivní zastoupení společnosti Catalyst v Brazílii. Od roku 1999 poskytla společnost Conquistar školení asi pro 40 000 lidí z nejrůznějších oborů, ať už jsou to finance, automobilový průmysl, logistika, strojírenství nebo farmaceutický průmysl. Řadu akcí jsme zajišťovali pro velké tuzemské i zahraniční korporace a v různých jazycích, například v angličtině, španělštině nebo němčině.

Přečtěte si více

D&I Business Support Services (D&I)

Region: Karibské Nizozemsko

D&I Business Support Services (D&I) je partner společnosti Catalyst pro Karibské Nizozemsko. Její ústředí má příhodnou centrální polohu, takže může s nízkými náklady zajišťovat teambuildingové akce v celém Karibiku.

Přečtěte si více

Emely Tours

Region: Dominikánská republika

Emely Tours, 40-letá rodinná firma, se věnuje poskytování těch nejlepších team-buildingových programů a firemních akcí v Dominikánské republice.

Přečtěte si více

Eventology

Region: Kanada

Eventology je exkluzivním partnerem společnosti Catalyst v Kanadě. Z naší centrály ve Vancouveru v Britské Kolumbii zajišťujeme po celé Kanadě kreativní, motivační a vzdělávací teambuildingové akce, které tato země dosud neviděla.

Přečtěte si více

Kadoma Outdoors

Region: Kolumbie

Společnost Kadoma Outdoors má centrálu v Bogotě a zajišťuje nejlepší teambuildingové programy a firemní akce v celé Kolumbii.

Přečtěte si více

Play with a Purpose

Region: USA

V USA nabízejí a pořádají teambuildingové programy Catalyst naši partneři ze společnosti Play with a Purpose.

Přečtěte si více

PREMIO Team Building

Region: Kostarika & Panama

Catalyst Global team-buildingové produkty jsou prodávány a distribuovány v Kostarice a Panamě pod exkluzivní licencí od PREMIO Team-building.

Přečtěte si více

TeamBonding

Region: USA

Catalyst team-buildingové programy jsou v USA prodávány a distribuovány TeamBonding, prémiovou americkou team-buildingovou společností.

Přečtěte si více

Catalyst síť