Catalyst Asie

Spojení cílem přinést změnu jednotlivcům a organizacím napříč Asijskou pacifickou oblastí se školicími programy a programy pro rozvoj týmu od Catalyst.

Asia Ability

Region: Singapur, Malajsie, Thajsko, Vietnam

Firma Asia Ability je jedním ze dvou partnerů, kteří mají oficiální licenci pro poskytování teambuildingových programů Catalyst v jihovýchodní Asii. Pravidelně pořádá kreativní teambuildingové akce v Malajsii, Singapuru, Thajsku, Indonésii a Vietnamu a na Filipínách.

Přečtěte si více

BeChallenged

Region: Austrálie

Firma BeChallenged, která má exkluzivní licenci pro Austrálii, nabízí teambuildingové aktivity Catalyst v Sydney, Melbourne, Perthu, Brisbane a na jiných místech.

Přečtěte si více

Catalyst Vietnam

Region: Vietnam

Catalyst Global team-buildingové produkty jsou prodávány a distribuovány ve Vietnamu pod exkluzivní licencí společností Rubik Asia.

Přečtěte si více

Counselage

Region: Nepal

Založena v roce 2012, Counselage je nepálská školící společnost, exkluzivní držitel licence Catalyst team-buildingových aktivit v Nepálu.

Přečtěte si více

d'frens

Region: Indie

Společnost d’frens Consulting je držitelem exkluzivní licence společnosti Catalyst pro Indii. Má pobočky a vedoucí pracovníky ve městech Bangalore, Bombaj, Dillí a Goa a nabízí ohromné množství nápaditých teambuildingových akcí po celé zemi; již teď je uznávána jako přední společnost na tomto rychle se rozvíjejícím trhu.

Přečtěte si více

Global Air

Region: Kazachstán

Catalyst team-buildingové produkty jsou v Kazachstánu prodávány a distribuovány společností Global Air, která provozuje síť kanceláří v rámci celé země.

Přečtěte si více

KITA

Region: Indonésie

Catalyst team-buildingové produkty jsou v Indonésii exkluzivně prodávány a distribuovány společností KITA, přední team-buildingovou a školící společností, která sídlí v Jakartě.

Přečtěte si více

Team Building Asia

Region: Hong Kong, Macau, Šanghaj

Firma Team Building Asia s pobočkami v Hong Kongu, Macau, Singapuru a Šanghaji je jednou ze dvou společností, které mají licenci pro prodej a pořádání teambuildingových řešení Catalyst v jihovýchodní Asii.

Přečtěte si více

Team Up Events

Region: Nový Zéland

„Challenge, Inspire and Achieve“ – to je motto společnosti Team Up Events, která zajišťuje širokou paletu služeb pro firemní a společenské akce na Novém Zélandu.

Přečtěte si více

Work Happiness Japan

Region: Japonsko

Společnost Work Happiness Japan se specializuje na firemní teambuilding, reorganizace, poradenství, školení vedoucích pracovníků, školení nových zaměstnanců a teambuildingové akce pro konference a jiné příležitosti.

Přečtěte si více

Catalyst síť