Catalyst Eurozóna

Evropské top team-buildingové společnosti a společnosti zabývající se managementem eventů spolupracují, aby poskytly skvělé výsledky organizacím napříč Evropou.

Agentūra ŪPAS

Region: Baltské státy

Agentura UPAS se sídlem ve Vilniusu má exkluzivní licenci pro všechny tři pobaltské země: Litvu, Lotyšsko a Estonsko.

Přečtěte si více

Aha and Co

Region: Dánsko, Švédsko

Firma Aha & Co se sídlem v Kodani má licenci pro prodej portfolia teambuildingových her a konferenčních programů Catalyst v Dánsku.

Přečtěte si více

Catalyst Bulgaria

Region: Bulharsko

Společnost Catalyst Teambuilding Bulgaria se sídlem v Sofii zajišťuje nejlepší teambuildingové programy a firemní akce v Bulharsku.

Přečtěte si více

Catalyst France

Region: Francie

Firma Catalyst France se sídlem v Paříži má výhradní licenci na poskytování teambuildingových aktivit a konferenčních programů Catalyst ve Francii. Máme dlouhou historii a skvělou pověst a nabízíme zákazníkům teambuildingové programy, na které se mohou spolehnout.

Přečtěte si více

Catalyst Lotyšsko

Region: Latvia

Catalyst Global team-buildingové produkty jsou prodávány a distribuovány v Lotyšsku pod exkluzivní licencí společností ​Amber SIA, popřední školící a team-buildingové společnosti v Lotyšsku

Přečtěte si více

Catalyst Portugal

Region: Portugalsko

Společnost Catalyst Portugal se sídlem v Lisabonu pořádá pravidelně teambuildingové aktivity v Lisabonu, Portu, Braga, Algarve a vůbec po celém Portugalsku.

Přečtěte si více

Catalyst Russia

Region: Rusko

Russkie Prostori a Fabrika, dvě samostatné teambuildingové firmy, spojily síly a získaly exkluzivní licenci společnosti Catalyst pro Rusko.

Přečtěte si více

Catalyst Switzerland

Region: Švýcarsko

Se sídlem ve Verbier, Catalyst Switzerland poskytuje širokou škálu team-buildingových aktivit, obchodních her a konferenčních energizérů napříč Švýcarskem.

Přečtěte si více

​EnterTraining OÜ

Region: Estonia

Catalyst Global team-buildingové produkty jsou prodávány a distribuovány v Estonsku pod exkluzivní licencí společností ​EnterTraining OÜ , popřední školící a team-buildingové společnosti v Estonsku

Přečtěte si více

Event Masters

Region: Belgie

Firma Event Masters Belgium je agentura pořádající nejrůznější akce s 20letou praxí v teambuildingu.

Přečtěte si více

Exprofesso

Region: Polsko

Catalyst Global team-buildingové produkty jsou v Polsku prodávány a dodávány pod exkluzivní licencí společností ExProfesso, DMC se sídlem v Krakově. Od roku 2003 ExProfesso nabízí team-buildingové a tréninkové programy pro obchodní skupiny a zameřuje se na zkušenostní učení, aby dosáhla zavedení trvalých změn do společnosti.

Přečtěte si více

Extraordinary Slovakia

Region: Slovensko

Společnost Extraordinary, založena v Bratislavě, je exkluzivní držitel licence Catalyst Global team-buildingových produktů na Slovensku.

Přečtěte si více

Grata DMC

Region: Gruzie

Gata DMC je přední správcovská společnost v oblasti Gruzie. Založili své kanceláře v Gruzii, Ázerbájdžánu a Polsku. Společnost Grata DMC uplatňuje své dlouholeté zkušenosti s pořádáním mezinárodních a místních firemních i soukromých akcí a svou pověst poskytovatele výjimečného zákaznického servisu pro dodávání team-buildingových produktů společnosti Catalyst Global.

Přečtěte si více

Maxin Prague

Region: Česká republika

Catalyst Team-buildingové produkty jsou exkluzivně prodávány a distribuovány napříč Českou republikou společností Maxin PRAGUE, která je popřední společností v oblasti team-buildingu, managementu destinací, event managementu a produkce eventů.

Přečtěte si více

Orangeworks

Region: Irsko

Orangeworks je přední irská team-buildingová společnost, která nabízí team-buildingové aktivity, obchodní hry a konferenční programy Catalyst po celém Irsku a Spojeném Království.

Přečtěte si více

Outdoor Living Malta

Region: Malta

Společnost Outdoor Living má exkluzivní licenci pro prodej a pořádání teambuildingových programů Catalyst na Maltě, ostrově ležícím v srdci krásného Středomoří.

Přečtěte si více

Seikkailu Oy

Region: Finsko

Skutečná teambuildingová společnost! Společnost Seikkailu, jejíž název znamená „dobrodružství“, je špičkou v oboru venkovních teambuildingových programů, outdoorových aktivit a nekonvenčních akcí ve Finsku.

Přečtěte si více

Spielgestalter

Region: Německo

Společnost „Spielgestalter“ založili v roce 2013 Markus Ruese a René Wittek. Firma je známá jako autor oblíbené vnitřní teambuildingové hry s názvem Beat the Box a také jako pořadatel akcí s využitím tabletů s GPS po celém Německu.

Přečtěte si více

Team Challenge Company

Region: Skotsko, Anglicko, Wales

Společnost Team Challenge se sídlem ve Skotsku je oceňovanou společností v oblasti team-buildingu a zábavy, která působí napříč celým Spojeným Královstvím.

Přečtěte si více

Teambuilding Academija

Region: Slovinsko, Rakousko

Společnost Teambuilding Academija je držitelem výhradní licence na programy Catalyst pro Rakousko a Slovinsko. Její strategická poloha ve střední Evropě jí umožňuje nabízet teambuildingové akce za rozumné ceny i v Maďarsku, Chorvatsku a Itálii.

Přečtěte si více

Catalyst síť